Zamknij

Potworne teściowe istnieją naprawdę. Nie uwierzycie, kogo ta kobieta zaprosiła na ślub syna

25.08.2021 12:56

Ta kobieta postanowiła zrobić na złość swojej świeżo upieczonej synowej. Zaprosiła na wesele gościa, który nie był mile widziany.

Teściowa zrobiła na złość pannie młodej. Zaprosiła gościa, który nie był mile widziany
fot. Shutterstock

Kawały o synowych i teściowych bywają przesadzone, ale z pewnością są oparte na faktach. Zwłaszcza gdy patrzymy na historię tej panny młodej. Okazuje się, że mama jej wybranka nie przepadała za nią już od samego początku, a swoje prawdziwe oblicze pokazała... na ich weselu. Takiego zachowania z jej strony nikt się nie spodziewał. Kobieta bowiem przyprowadziła jako swoją osobę towarzyszącą kogoś, kto nie był mile widziany przez parę młodą. Sami zobaczcie, kto był tym niechcianym gościem.

Zobacz także: Typy kobiet, które mają na pieńku z mamami swoich partnerów. Teściowe ich nie znoszą

Teściowa zrobiła na złość pannie młodej podczas wesela

Pamiętacie film "Sposób na teściową", w którym główne role zagrały Jane Fonda i Jennifer Lopez? Okazuje się, że takie relacje między teściową a synową zdarzają się także w prawdziwym życiu. 

Wydawać się może, że nawet gdy teściowa nie lubi swojej synowej, nie będzie jej ostentacyjnie pokazywać niechęci. Ta kobieta udowodniła jednak, że jest zupełnie odwrotnie. 

Portal thesun.co.uk przytoczył historię panny młodej, którą ta zamieściła na forum reddit.com. Kobieta opisała tragiczną historię, która przytrafiła jej się w dniu wesela i to przez jej własną teściową. 

Mama pana młodego od początku nie przepadała za jego nową wybranką. Wszystko dlatego, że cała rodzina mężczyzny uwielbiała jego byłą żonę. On sam jednak był z nią bardzo nieszczęśliwy i stwierdził, że ta kobieta była toksyczna.

Po latach była żona zniknęła z ich życia, a relacje panny młodej z teściową znacznie się ociepliły - na świecie pojawiło się dziecko pary i kobieta myślała, że wszystko się ułoży. Gdy jednak doszło do samego ślubu, boleśnie się przekonała, że teściowej nadal nie zależy na ich szczęściu. 

Zobacz także: Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Pannie młodej udało się zemścić

Teściowa zrobiła na złość pannie młodej. Zaprosiła gościa, który nie był mile widziany

Kobieta postanowiła zaprosić jako osobę towarzyszącą właśnie byłą żonę pana młodego. Gdy syn z nową synową zwrócili jej uwagę, spotkali się z oburzeniem ze strony teściowej, która wypomniała im wówczas, że zapłaciła za część przyjęcia, więc może zaprosić, kogo chce. 

Powiedziała, że jeśli Mindy będzie musiała opuścić przyjęcie, to ona pójdzie za nią. Mój mąż powiedział wtedy, żeby to zrobiła - napisała rozgoryczona panna młoda. 

Ostatecznie teściowa pozostała na przyjęciu, jednak przez całe wesele była nadąsana. 

Po ślubie zaproponowaliśmy, że oddamy jej wszystkie pieniądze, ale odpowiedziała tylko, że "szkoda już została wyrządzona" - dodała kobieta. 

A jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji? 

Zobacz także: Do ślubu poszła w pięciu różnych sukniach. Rolę jednej z kreacji pełniło... bikini

loader

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com