Zamknij

Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. W porę zareagował pan młody

30.09.2021 13:46
Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. Wstrząsająca historia na TikToku
fot. Shutterstock

Teściowe i synowe często mają ze sobą na pieńku. Ich niesnaski mogą prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Jeden z takich przykładów został opisany na TikToku.

Pamiętamy doskonale film "Sposób na teściową", w którym Jane Fonda w roli diabelskiej mamy pana młodego dodała do sosu orzechy, na które była uczulona wybranka jej syna - której rolę rewelacyjnie odegrała Jennifer Lopez. I choć mówi się, że życie to nie film, podobna sytuacja wydarzyła się naprawdę. Jedna z tiktokerek zajmowała się organizacją wesel. W swoim filmiku opisała mrożącą krew w żyłach historię, której była świadkiem - mama pana młodego próbowała otruć jego świeżo upieczoną żonę na weselu.

Zobacz także: Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Pannie młodej udało się zemścić

Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. Wstrząsająca historia na TikToku

Tiktokerka @_cal_cifer swego czasu zajmowała się organizacją wesel. Była świadkiem wielu nietypowych sytuacji, którymi chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Jedna z jej historii mrozi krew w żyłach. 

Słowa tiktokerki przytoczył portal mirror.co.uk. Okazuje się, że kobieta była świadkiem, jak świeżo upieczona teściowa próbowała... otruć pannę młodą. Gdy organizowała przyjęcie, dokładnie sprawdziła, czy wszystkie zamówienia weselne się zgadzają. W pewnym momencie pojawiła się tajemnicza dostawa - mama pana młodego wytłumaczyła organizatorce, że zamówiła dodatkowe desery, żeby dla wszystkich wystarczyło. 

Następnie kobieta postanowiła zmusić pannę młodą do zjedzenia jednego z wypieków. Nie byłoby w tym żadnego problemu, gdyby nie fakt, że babeczka, którą jej zaserwowała, była kokosowa. Okazało się natomiast, że panna młoda ma uczulenie na kokosy. 

Przyszła teściowa próbowała dać babeczkę pokrytą kokosem pannie młodej, która była poważnie uczulona na kokos - mówi tiktokerka.

Na szczęście w porę zareagował pan młody i od razu nawrzeszczał na swoją mamę.

Zobacz także: Mąż rzucił ją dzień po ślubie. Wszystkiemu winna była teściowa

Teściowa próbowała otruć pannę młodą podczas wesela. Jej syn zareagował błyskawicznie

Jak donosi tiktokerka, na sali weselnej zapadła konsternacja. Żaden z gości nie odważył się odezwać. Dopiero po chwili pan młody kontynuował. 

Jesteś okropną osobą, nigdy nie wspierałaś tego związku, to jest okrutne nawet jak na ciebie, mogłaś wysłać ją do szpitala, dosłownie mogła przejść wstrząs anafilaktyczny - pan młody stanął w obronie swojej żony.

Jaka była reakcja teściowej? Odpowiedziała, że wypadki zdarzają się codziennie i opuściła wesele. Internauci są w szoku, ale jednocześnie zachwycają się podejściem pana młodego. 

Dobry mąż!

 

Ta panna młoda nie powinna nic nigdy od niej brać.

 

To było jak obietnica, że znów spróbuje - piszą w komentarzach.

Aż trudno skomentować tę sytuację. Mamy nadzieję, że tego typu akcje są jednak sporadyczne.

Zobacz także: Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub. Poszło o jej suknię

Źródło: mirror.co.uk/TikTok