Zamknij

Panna młoda zrobiła nietypowy prezent panu młodemu. Na sali rozległ się pisk

03.10.2022 09:32

Ten pan młody na pewno nie spodziewał się takiego prezentu. Kontrowersyjny występ jego żony szybko stał się hitem na TikToku. Opinie na temat takiej niespodzianki są bardzo podzielone.

Panna młoda tańczy na weselu
fot. Shutterstock/www.tiktok.com/@maribelmorianog/video/7122079803531922694

Wesela organizowane są w najróżniejszy sposób. Bywają takie imprezy, na których można liczyć na dość nietypowe atrakcje. Pomimo że pewne zabawy są popularne i przewidywalne, niektóre mogą jednak zaskoczyć. Taka sytuacja miała miejsce na jednym hiszpańskich przyjęć.

Zobacz także: Pijawki zaatakowały pannę młodą. "Wszędzie było mnóstwo krwi"

Ta panna młoda zaskoczyła wszystkich

Jakiś czas temu w mediach pojawiło się nagranie z wesela, na którym widać, że panna młoda zrobiła nietypowy prezent panu młodemu. Z pozoru brzmi niewinnie, bo chodzi o taniec, jednak nie był to rodzaj występu, który znamy z imprez tego typu.

Zaskakujący występ zorganizowała choreografka Mirabel Morianog. Na filmie z przyjęcia widać, że wychodzi ona na salę w krótkiej białej sukience mini, a na udzie ma koronkową podwiązkę. Jej ruchy wielu osobom kojarzą się jednoznacznie z klubem ze striptizem. 

Wyzywający taniec miał być prezentem dla pana młodego. Okazało się, że mąż nie ukrywał zadowolenia z całej sytuacji. Na początku siedział na krześle, później jednak szybko dołączył do zabawy i też zaczął poruszać się w rytm energicznej muzyki. 

Cała sytuacja skrępowała niektórych gości. Na sali rozległ się głośny pisk i zaczęto wyjmować telefony. Niektórzy reagowali śmiechem i krzykiem, inni obserwowali wszystko z niesmakiem. Nagranie z tego wesela wzbudziło też duże zainteresowanie w sieci. 

Występ weselny stał się hitem na TikToku

Szybko okazało się, że występ z hiszpańskiego wesela stał się hitem na TikToku. Nagranie można odtworzyć m.in. na koncie @maribelmorianog. Ostatecznie wideo wyświetlono ponad 3,5 miliona razy, a niektórzy widzowie nie szczędzili słów krytyki.

Mega taniec, ale średnio na wesele.

 

Uważam, że takie występy to raczej nie na weselu wśród mam, teściowej, ciotek i babci...

 

Nie wyobrażam sobie czegoś takiego na swoim weselu.

To tylko kilka z wielu opinii, które pojawiły się pod wspomnianym nagraniem. Na taniec Mirabel reagowano bardzo różnie - jednym się podobało, inni byli oburzeni poczynaniami kobiety. Zwrócono jej uwagę m.in. na to, że kontrowersyjny występ nie powinien odbyć się na weselu, a w sypialni, i że widok wyzywającej choreografii źle mogła znieść najbliższa rodzina.

Co wy sądzicie o tego typu niespodziance?

loader
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i welonie
8 Zobacz galerię
fot. SYLWIA FOTEK/REPORTER/East News