Zamknij

Panna młoda wywołała skandal. Oczekuje od gości prezentów, których ceny zwalają z nóg

11.08.2022 09:11
Ta panna młoda ma spore wymagania. Oczekuje od gości kosztownych prezentów
fot. Shutterstock

Tę influencerkę okrzyknięto "najbardziej znienawidzoną kobietą w Wielkiej Brytanii". Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę jej wymagania względem gości weselnych.

Koperta z pieniędzmi to jeden z najpopularniejszych podarków ślubnych, ale w naszym kraju. Na zachodzie pary młode często przygotowują dla swoich gości weselnych listę prezentów, które chciałyby dostać z tej wyjątkowej okazji. Tak zrobiła też ta panna młoda z Anglii. To znana influencerka, która została okrzyknięta przez media "najbardziej znienawidzoną kobietą w Wielkiej Brytanii". Wszystko dlatego, że dość często spotyka się z krytyką internautów. Biorąc pod uwagę jej ślubne wymagania - trudno się dziwić.

Zobacz także: Ile dać na wesele w kopercie w 2022 roku? To zależy od twoich relacji z parą młodą

Ta panna młoda ma spore wymagania. Oczekuje od gości kosztownych prezentów

Carla Bellucci jest znaną brytyjską influencerką. Kobieta szykuje się właśnie do swojego ślubu, który planuje zorganizować... na Wyspach Zielonego Przylądka. Nie zamierza jednak sponsorować gościom pobytu tam, a w dodatku ma w stosunku do nich dość spore oczekiwania.

Influencerka pochwaliła się już internautom zjawiskowym pierścionkiem zaręczynowym, który jest wart około 6 tys. funtów. Kosztowna będzie także suknia ślubna kobiety. Carla oczekuje najwidoczniej, że te wydatki zwrócą jej... osoby zaproszone na wesele.

Portal thesun.co.uk donosi, że panna młoda postawiła gościom spore wymagania. Przede wszystkim muszą oni sami sfinansować swój transport oraz pobyt na wyspach. Oprócz tego oczekuje od nich konkretnego, bardzo drogiego prezentu.

Zobacz także: Tych prezentów lepiej nie wręczać na ślubie. Niektóre mogą nawet przynieść pecha

Influencerka organizuje wesele. Oczekuje prezentów za ponad 2,5 tys. zł

Carla Belluci chce, żeby każdy z gości, którzy pojawią się na jej ślubie, podarował jej kopertę z pieniędzmi - nie ufa bowiem ich gustom. Mało tego, określiła, jaka kwota będzie dla niej satysfakcjonująca - to 500 funtów, czyli ponad 2,5 tys. zł. 

Co ciekawe, jeżeli ktoś zdecyduje się odmówić udziału w tak kosztownym weselu, będzie musiał zapłacić zakochanym zadośćuczynienie - a przynajmniej tego oczekuje panna młoda. Kwota "odstępnego" to 250 funtów. 

Co sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Przygotowała dla swoich druhen prezentację. Wskazała w niej, co mogą założyć na ślub

Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk