Zamknij

Sama uszyła swoją suknię ślubną na drutach i to... w drodze do pracy. Efekt powala

05.07.2021 13:48
Ta kobieta uszyła swoją suknię ślubną na drutach w drodze do pracy
fot. Shutterstock

Suknia ślubna to najważniejszy element garderoby w życiu kobiety. Ta tiktokerka chciała, żeby jej kreacja była wyjątkowa, więc uszyła ją sama na drutach.

Przyszłe panny młode z reguły dwoją się i troją, żeby wybrać idealną kreację na swój ślub. Zazwyczaj zaglądają wówczas do różnych salonów, w których dostępne są takie elementy garderoby. Ta tiktokerka poszła jednak o krok dalej. Na swoim koncie opublikowała filmik, w którym możemy zobaczyć, jak... sama szyje swoją suknię ślubną. W dodatku nie byle jak - robiła to bowiem na drutach i to w drodze do pracy. Efekty spełniły jej oczekiwania i naprawdę robią wrażenie. Sami zobaczcie.

Zobacz także:  Ta suknia ślubna została uszyta w 24 godziny. Wygląda jak od najlepszego projektanta

Ta kobieta uszyła swoją suknię ślubną na drutach w drodze do pracy

Esther Andrews to nowojorska projektantka. Chętnie wykonuje ubrania dla swoich klientek, wśród których przeważają dodatki dla panien młodych. Gdy zatem stanęła przed wyzwaniem znalezienia idealnej sukni ślubnej, nie wahała się zbyt długo - decyzja mogła być tylko jedna. 

Jak podaje "New York Post", Esther postanowiła samodzielnie stworzyć swoją kreację. Nie ułatwiła sobie jednak zadania, bowiem uszyła ją na drutach. 

Przygotowania do ślubu z reguły są czasochłonne i wymagają od narzeczonych sporych nakładów pracy. Esther mimo wszystko znalazła czas na uszycie ślubnych strojów dla siebie i swojego ukochanego, a robiła to w drodze do i z pracy. 

Uszycie całej kreacji zajęło jej 9 miesięcy. Do wykonania sukni użyła prawie 6,5 km włóczki. Inspiracją dla niej był pirat z kosmosu i grządka pomidorów. Oczywiście piratem miał być pan młody, a ona kosmiczną grządką z drobnymi warzywami. 

Sami zobaczcie, jak wyglądał proces twórczy. 

Zobacz także:  Te suknie ślubne będą najmodniejsze w 2021 roku. Która skradnie twoje serce?

Esther Andrews uszyła swoją suknię ślubną na drutach

Esther swoją kreację ukończyła dopiero dzień przed ślubem. Z pewnością był to dla niej bardzo nerwowy okres. Wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

Suknia składała się z falbanek. Miała długi rękaw i dekolt w szpic. Gdzieniegdzie Esther naszyła aplikacje przedstawiające pomidory. 

Narzeczony projektantki również miał na sobie strój wykonany przez ukochaną. Zamiast garnituru otrzymał od niej przebranie kosmonauty. 

Zdecydowanie było to oryginalne wesele oraz nietypowa para młoda w zaskakujących kreacjach. Zobaczcie, jak się prezentowali. 

Zobacz także:  Nie chcesz mieć tradycyjnej sukni ślubnej? Weź przykład z jednej z tych 5 gwiazd

Źródło: TikTok/New York Post