Zamknij

Ta kobieta sfingowała własny ślub. Zrobiła to... z zazdrości

05.08.2022 11:16
Ta kobieta sfingowała własny ślub. Zrobiła to z zazdrości o byłego partnera
fot. Shutterstock

Rozstanie z ukochaną osobą nigdy nie jest łatwe. Ta kobieta długo nie potrafiła się z nim pogodzić. Do tego stopnia, że postanowiła... sfingować własny ślub.

Ludzie po rozstaniu często myślą jeszcze o swoim byłym partnerze. Niektórzy utrzymują z nim dobre relacje, ale to zdarza się niezwykle rzadko. O wiele częściej po rozstaniu możemy spotkać się z różnymi nieprzyjemnymi komentarzami, a nawet... dziwnymi sytuacjami. Wszystko po to, żeby pokazać "byłemu", że świetnie radzimy sobie bez niego. O ile kończy się to na publikowaniu radosnych zdjęć w mediach społecznościowych, nic złego się nie stanie. Ta kobieta posunęła się jednak trochę za daleko, czym wprawiła internautów w osłupienie.

Zobacz także: Sfingowała własny ślub. Zrobiła to z miłości do innego mężczyzny

Ta kobieta sfingowała własny ślub. Zrobiła to z zazdrości o byłego partnera

Ludzie często chcą "wygrać rozstanie". Niektórzy przechodzą samych siebie, żeby pokazać byłemu partnerowi, że świetnie radzą sobie bez niego.

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki, która opowiedziała o najdziwniejszej sytuacji w swoim życiu. Okazuje się bowiem, że chciała wzbudzić zazdrość w byłym partnerze i... postanowiła sfingować własny ślub.

Kobieta zorganizowała profesjonalną sesję zdjęciową. Wynajęła faceta, który miał udawać jej męża. Ona była ubrana w suknię ślubną, a on w garnitur. Oprócz tego tiktokerka zainwestowała w profesjonalną wizażystkę i fryzjerkę. To wszystko z zazdrości.

W całą akcję była zaangażowana jej najbliższa przyjaciółka. Ona także wyglądała odświętnie i wzięła udział w sesji, żeby uwiarygodnić całą sytuację.  

Zobacz także: Udawali, że się zaręczyli. Wszystko po to, żeby spędzić wieczór w luksusowym hotelu

Zorganizowała fałszywą sesję ślubną. Internauci są w szoku

Tiktokerka opowiedziała o tym wszystkim internautom. Komentujący jej nagranie nie mogą wyjść z szoku. Niektórzy postanowili też zażartować z udawanej panny młodej. 

Dziewczyno, posunęłaś się za daleko. 

 

Mężulek wydaje się miły, trzeba było go zostawić.

 

Przynajmniej wyglądałaś wspaniale - portal thesun.co.uk cytuje komentarze internautów. 

A co wy o tym sądzicie? Chciałoby wam się organizować aż takie przedsięwzięcie? 

Zobacz także: Revenge body to niebezpieczne zjawisko. Wynika z chęci zemsty na byłym partnerze

Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok