Zamknij

Zabrałabyś nieznajomego na wesele? Tinder pomoże ci znaleźć osobę towarzyszącą

20.10.2021 14:23
Szukasz osoby towarzyszącej na wesele? Tinder pomoże ci swoją nową funkcją
fot. Shutterstock

Szukasz partnera na wesele i nie boisz się odważnych rozwiązań? Nowa funkcja Tindera pomoże ci znaleźć osobę towarzyszącą. 

Szukanie miłości w sieci stało się popularne. Nie tylko aplikacje randkowe mogą nam to ułatwić - zdarzyło się nawet, że jedna z tiktokerek skomentowała post przystojniakowi, a dziś są razem. To jednak serwisy przeznaczone do łączenia ludzi najczęściej pozwalają znaleźć miłość na całe życie, a przynajmniej umówić się z kimś na randkę. Zdarza się też, że niektórzy sięgają po aplikację w momencie, gdy muszą np. znaleźć partnera na wesele. Teraz będą mieli ułatwione zadanie, bowiem twórcy Tindera postanowili utworzyć nową opcję, jaką jest "plus one" - ma ona pomóc internautom w znalezieniu osoby towarzyszącej na tego typu wydarzenia.

Zobacz także:  Chcesz iść na randkę? Musisz się zaszczepić. Nowe funkcje w aplikacjach randkowych

Szukasz osoby towarzyszącej na wesele? Tinder pomoże ci swoją nową funkcją

Nowa funkcja Tindera jest zbawienna dla tych, którzy szukają randek w internecie. Skorzystanie z niej wymaga jednak sporej odwagi.

Twórcy aplikacji postanowili wprowadzić funkcję o nazwie "plus one". Ma ona ułatwić życie tym, którzy szukają w sieci partnerów na wydarzenia rodzinne. Opcja przeznaczona jest głównie dla użytkowników, którzy chcą znaleźć osobę towarzyszącą na wesele ze względu na to, że powstała ona we współpracy Tindera z firmą WeddingWire, zajmującą się organizacją ślubów. 

Wiemy, że wielu naszych członków szuka osoby towarzyszącej na ślub i wesele. Cieszymy się, że możemy teraz dać im taką możliwość na Tinderze - powiedziała Kyle Miller, wiceprezes ds. innowacji produktowych Tindera.

Opcja będzie działać podobnie jak dotychczasowe funkcje Tindera - połączy użytkowników w pary na podstawie nastroju, zainteresowań, aktywności i tagów. Nie wszyscy jednak uważają, że jest to dobre wyjście z sytuacji. 

Zobacz także:  Partner na wesele. Jak go wybrać, by się dobrze bawić przez całą noc?

Tinder "plus one" - znajdź partnera na wesele

Portal dailymail.co.uk przytoczył opinie internautów, którzy uważają, że zabranie nieznanej nam do tej pory osoby na przyjęcie rodzinne może być dość ryzykowne. Nawet jeżeli ma ona zainteresowania podobne do nas, nie możemy przewidzieć, jak zachowa się w towarzystwie innych ludzi, np. po alkoholu. Jeszcze inni uważają, że przyjęcie weselne nie jest dobrym miejscem na pierwszą randkę. 

Tinder ma jednak pomysł, jak zachęcić użytkowników do zapoznania się z nową funkcją. Pierwsze 100 osób, które dołączą do programu "plus one", otrzyma 460 dolarów - to kwota, którą zdaniem WeddingWire goście średnio wydają na wesele.

Jak podaje noizz.pl, opcja jak na razie będzie dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Sądząc po dotychczasowych aktualizacjach Tindera, wkrótce możemy jednak spodziewać się jej także w Europie. 

Zobacz także:  Ile dać na wesele w kopercie w 2021 roku? Wszystko zależy od naszych relacji z parą młodą 

Źródło: dailymail.co.uk/noizz.pl