Zamknij

Świadek pana młodego zapomniał obrączek. Sytuację uratował niespodziewany gość

18.07.2022 11:21

Gdy świadek zapomni obrączek ślubnych, sytuacja wydaje się nie do uratowania. W tym przypadku było inaczej. Dobrze mieć bowiem... czworonożnych przyjaciół.

Świadek zapomniał obrączek na ślub. Sytuację uratował... pies
fot. Shutterstock

Bycie świadkiem to bardzo odpowiedzialne zadanie. Nawet najlepszym drużbom zdarzają się jednak wpadki. Tak też było w przypadku tego mężczyzny. Wszystko szło jak z płatka do momentu, w którym urzędnik poprosił go o podanie obrączek ślubnych. Świadek zaczął przeszukiwać kieszenie, po czym okazało się, że nie ma przy sobie biżuterii. Na szczęście mógł zrealizować plan awaryjny. Na salę zaprosił niespodziewanego gościa, który zachwycił zebranych, a przede wszystkim nowożeńców.

Zobacz także: Panna młoda szła do ołtarza przez 10 minut. Wszystko przez to, kto wędrował przed nią

Świadek zapomniał obrączek na ślub. Sytuację uratował... pies

Portal plotek.pl dotarł do tiktokowego profilu @darcy_boris_lily. Możemy na nim zobaczyć filmiki ze zwierzętami w rolach głównych. Ich bohaterami są psy oraz urocza owca.

Jedno z nagrań to prawdziwy wyciskacz łez. Okazuje się bowiem, że niesamowity golden retriever o imieniu Mr Darcy uratował ślub swoich właścicieli.

Gdy okazało się, że świadek zapomniał obrączek, wybiegł z sali, po czym oczom gości weselnych ukazał się filmik. Widzimy na nim, jak psiak odbiera telefon od wujka-drużby i ratuje go z opresji. Następnie znajduje obrączki na stole, wrzuca je do koszyczka i rusza przed siebie, żeby jak najszybciej dostarczyć ślubną biżuterię. 

Zobacz także: Został poproszony o sypanie kwiatków na ślubie. Sposób, w jaki to zrobił, rozbawił internautów

Pies dostarczył obrączki ślubne swoich właścicieli

Czworonożny przyjaciel pary młodej wparadował do sali, w której odbywał się ślub. W zębach ściskał koszyczek z obrączkami. Został powitany przez zgromadzonych jak prawdziwy bohater. Internauci są zachwyceni tym filmikiem, a niektórzy nawet wzruszeni.

To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam. 

 

To takie urocze. 

 

Nie mogę przestać płakać - piszą komentujący.

Sami zobaczcie to nagranie. Psiemu drużbie należą się wielkie brawa. 

Zobacz także: Kilkuletni chłopiec zaczął niszczyć welon panny młodej. Internauci nie kryją oburzenia

Te gwiazdy nie noszą obrączek. Dlaczego nie chcą tego robić?
8 Zobacz galerię
fot. AP/Associated Press/East News

Źródło: plotek.pl/TikTok