Zamknij
Lily Collins w białej asymetrycznej sukni na czerwonym dywanie podczas MET Gali 2019
  • Rihanna Rihanna
  • Kendall Jenner Kendall Jenner
  • Blake Lively Blake Lively
  • 10 Zobacz
fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Gwiazdy na czerwonym dywanie chcą prezentować się jak najlepiej. Niektóre z nich zdecydowały się na kreacje, które mogłyby spełniać także funkcje... sukien ślubnych.

Gwiazdy zawsze wyznaczają trendy. Również te dotyczące wesel. Są różne suknie ślubne gwiazd, które cieszą się ogromną popularnością i panny młode chcą mieć identyczne. Okazuje się jednak, że inspiracji możemy szukać nie tylko na weselach znanych osób. Również rozdania nagród i czerwone dywany są idealnym miejscem, gdzie możemy podpatrzeć najpiękniejsze kreacje. Niektóre gwiazdy z tej okazji zakładają suknie, które idealnie sprawdziłyby się na ślub dla panny młodej. Pokazujemy 10 naszym zdaniem idealnych kreacji, które każda z nas mogłaby założyć na wesele, choć nie są to typowe suknie ślubne.

Suknie ślubne: kreacje z czerwonego dywanu idealne dla panny młodej

Niektóre suknie ślubne gwiazd są nietypowe. Pewne celebrytki natomiast stawiają na białe kreacje z innego powodu niż wesele.

W historii czerwonych dywanów wiele gwiazd wybierało kreacje w jasnych odcieniach, żeby zachwycić cały świat. Jednym się to udawało bardziej, innym mniej - każda z tych sukien nadaje się jednak do tego, żeby założyć ją na ślub.

Kreacje gwiazd, które znajdziecie w galerii, mogą posłużyć wam za wzór, jeżeli akurat poszukujecie idealnej sukni ślubnej.

Możecie zdecydować się na falbaniastą suknię w stylu Blake Lively lub Charlize Theron. Jeżeli uwielbiacie tiule, które nadal pozostają w trendach ślubnych, postawcie na oryginalną kreację w stylu Kendall Jenner. Jeżeli i ta jest dla was za mało nietypowa, zawsze możecie zdecydować się na asymetryczną suknię. Idealną kreację tego typu miała na sobie Lily Collins podczas MET Gala 2019. 

W galerii znajdziecie 10 gwiazd w białych sukniach, w których równie dobrze mogłyby pójść do ołtarza. Jesteśmy przekonane, że każda z was mogłaby spośród nich wybrać krój idealny dla siebie. 

Zobacz także: Te suknie ślubne będą najmodniejsze w 2021 roku. Która skradnie twoje serce?

loader