Zamknij

Oryginalne suknie ślubne gwiazd. Te panny młode odeszły od tradycji

04.11.2020 16:00

Trzeba być naprawdę odważną panną młodą, żeby wybrać oryginalną suknię ślubną. Te gwiazdy nie bały się takiej decyzji i zaskoczyły swoimi stylizacjami.

Elizabeth Taylor w żółtej sukni i wianku podczas swojego ślubu
fot. Courtesy Everett Collection/EAST NEWS

Każda panna młoda marzy o tym, żeby jej suknia ślubna była wyjątkowa. A co zrobić, żeby zaskoczyć wszystkich swoją kreacją? Oczywiście postawić na oryginalną suknię, której goście nie widzieli na żadnym innym ślubie. Na tym zależy przede wszystkim gwiazdom, których weselne kreacje zawsze są komentowane w mediach. Okazuje się, że zarówno zagraniczne gwiazdy, jak i te z naszego rodzimego show-biznesu, dobrze wiedzą, jak zaskoczyć, a jednocześnie zachwycić wszystkich. Oto gwiazdy, które miały najoryginalniejsze suknie ślubne w historii.

Zobacz także: Te suknie ślubne gwiazd cieszą się największą popularnością. Panny młode chcą mieć identyczne!

Suknie ślubne gwiazd: oryginalne suknie znanych panien młodych

Co świadczy o tym, że suknia ślubna jest oryginalna? To może być nietypowy kolor kreacji, połączenie spódnicy i bluzki lub po prostu krój danej sukni. Wiele gwiazd w historii decydowało się właśnie na nietypowe suknie ślubne, czym zachwyciły nas bardziej lub mniej.

Wybrałyśmy 10 najoryginalniejszych naszym zdaniem sukien ślubnych gwiazd. O tych kreacjach swego czasu było naprawdę głośno! Dodalibyście do tej listy coś od siebie? 

1. Elizabeth Taylor

Elizabeth Taylor aż osiem razy stawała na ślubnym kobiercu. Nic więc dziwnego, że aktorka postawiła na oryginalne suknie ślubne, które odróżniały jedną ceremonię od drugiej. Jedną z tych najbardziej nietypowych kreacji, które założyła na swój ślub, była żółta suknia, do której dobrała wianek z żywych kwiatów.

Courtesy Everett Collection/EAST NEWS

2. Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna ślub brała w 2011 roku. Pogodynka postawiła na nietypową kreację bez ramion, z krótszym przodem i długim trenem, w stylu pamiętnej sukni Milagros ze „Zbuntowanego Anioła”. Do tego dobrała wciąż bardzo modne szpilki w kolorze nude.

TRICOLORS/East News

3. Ewa Chodakowska

Na tego typu kreację zdecydowała się także Ewa Chodakowska, gdy brała ślub w 2013 roku. Trenerka postawiła jednak na równie krótki tył, odrobinę tylko dłuższy od przodu sukni. To dodało jej nieco sportowego looku, a efekt wow zapewnił kilkuwarstwowy welon, wpięty w luźno puszczone loki.

4. Justyna Kowalczyk 

Justyna Kowalczyk postawiła na prostą sukienkę w kolorze krwistej czerwieni. Do tego miała bukiet pięknych słoneczników, co razem wyglądało jednocześnie skromnie, ale i rewelacyjnie. 

5. Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker zaskoczyła wszystkich, gdy na ślubnym kobiercu stanęła w czarnej sukni ślubnej! Zdecydowanie wpisała się na listę zarówno najbardziej oryginalnych sukien ślubnych, jak również największych skandali. Jej kreacja była bowiem długo komentowana w mediach.

Zobacz także: Te ceremonie gwiazd wzbudziły kontrowersje. Oto największe skandale ślubne w historii!

6. Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek podczas ślubu z Radosławem Majdanem zadbała o to, żeby wyglądać bajecznie. Dlatego wystąpiła w zjawiskowej, srebrnej sukni ślubnej od Ewy Minge, w której idealnie komponowała się z weselem w stylu glamour.  

7. Lara Gessler

Lara Gessler wzięła ślub, będąc w zaawansowanej ciąży. To była skromna uroczystość i z tej okazji postawiła na równie skromną kreację. Jej biała suknia ślubna, z rękawkami do ramion i długim rozporkiem kosztowała zaledwie 259 zł, o czym poinformowała sama Lara.

8. Sara Boruc-Mannei 

Sara Boruc podczas swojego ślubu na plaży zdecydowała się na oryginalne połączenie. Wybrała bluzkę z mocno wyciętymi plecami, a do tego dobrała obszerną tiulową spódnicę. Wszystko oczywiście w odcieniach bieli. Nie zabrakło też oryginalnej biżuterii.

9. Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska także zdecydowała się na prostotę. Jej biała kreacja ślubna była długa, ale góra przypominała nieco wpuszczoną w spódnicę koszulę z podwiniętymi rękawami. Niemniej prezentowała się bardzo elegancko, z pięknie upiętymi włosami i długim welonem.

10. Angelina Jolie

Angelina Jolie zdecydowała się na kreację, która również była długo komentowana w mediach. Wszystko dlatego, że na jej białej, obszernej sukni ślubnej, znalazły się obrazki namalowane przez dzieci jej i Brada Pitta. To była bardzo symboliczna i z pewnością oryginalna kreacja.

Zobacz także: Nazwy rocznic ślubu mogą być zaskakujące. Które z nich są najważniejsze?

Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS
loader

Większość z was kojarzy te kreacje. Która z filmowych sukien ślubnych najbardziej przypadła wam do gustu?