Zamknij

Suknie ślubna z długim rękawem - wybierz najpiękniejszy model dla siebie!

26.02.2020 15:25
suknia ślubna z długim rękawem
fot. Shutterstock

Suknie ślubne z długim rękawem cieszą się ogromną popularnością szczególnie w sezonach jesiennych i zimowych. Do wyboru mamy mnóstwo zabudowanych modeli. W naszym przeglądzie znajdziecie najciekawsze inspiracje do każdego typu sylwetki. Sprawdźcie je i wybierzcie swoje typy.

Suknia ślubna z długim rękawem każdej pannie młodej dodają elegancji i szyku. Rękawy mogą być uszyte z tego samego materiału, co reszta sukni lub z "lekkiej" tkaniny, np. delikatnej koronki. Tego typu modele często wybierane są przez arystokratki, które dbają o to, aby nie pokazywać zbyt dużo ciała.

Suknia ślubna z długim rękawem - jaką wybrać?

Suknia ślubna z długim rękawem jest idealnym wyborem dla tych z was, które są zakryć np. zbyt masywne ramiona. Suknia ślubna z długim rękawem nie wymaga nakładania dodatkowych warstw w postaci etoli czy bolerka.

Do wyboru mamy kreacje z bogato zdobionym rękawem (zobacz: suknia ślubna księżniczka) lub minimalistyczne projekty z rękawem wykonanym z gładkiej tkaniny lub koronki. Modne są też suknie ślubne boho z rozszerzanymi rękawami. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

Jeżeli jesteś wierna klasyce wybierz prosty model bez zdobnych akcentów. A jeśli stawiasz na ekstrawagancję wybierz bardziej wyszukane rozwiązania, które doskonale sprawdzą się na wesela w stylu glamour. Ciekawym rozwiązaniem są również suknia ślubne z odkrytymi ramionami, ale z długim rękawem. To propozycja dla kobiet, które chcą odsłonić odrobinę ciała.

Suknia ślubna z długim rękawem - inspiracje

Suknia ślubna z długim rękawem cieszy się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Poniżej przedstawiamy najciekawsze inspiracje.

Zobacz także: Pierwszy taniec to wyjątkowy moment na każdym weselu. Co warto o nim wiedzieć?

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która suknia ślubna do ciebie pasuje

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]

Twój ulubiony kolor pomadki do ust to: