Zamknij

Suknia ślubna rybka - jak ją dopasować do figury?

26.02.2020 11:19
panna młoda
fot. Shutterstock

Suknia ślubna rybka, nazywany także syreną, to jeden z najpopularniejszych modeli kreacji wybieranych przez panny młode. Tego typu projekty wyglądają zjawiskowo pod warunkiem, że będą współgrały z sylwetką. Sprawdź, czy suknia ślubna rybka będzie odpowiednia dla twojej figury.

Suknia ślubna rybka (syrena) to kwintesencja ślubnej elegancji. Pięknie podkreśla talię, biodra i biust, jednak nie wszystkim pasuje. Tylko panie z nienaganną figurą mogą sobie na nią pozwolić. W przeciwnym wypadku suknia może jeszcze bardziej uwydatnić niedoskonałości.

Suknia ślubna rybka - jaką wybrać?

Suknia ślubna rybka ma dopasowaną górę i rozszerza się od wysokości ud aż do ziemi. Zwykle tego typu modele wyposażone są w gorset idealnie podkreślający krągłości. Niekiedy tył sukni przechodzi w tren. Kreacja powinna być tak uszyta, aby nie krępować ruchów szczególnie na  weselu podczas tańca.

Długość rękawów zależy od preferencji panny młodej oraz jej figury. Jeżeli masz ładny dekolt i szczupłe ramiona, możesz postawić na kreację na ramiączkach lub z odkrytymi ramionami. Jeśli zaś masz wyraźnie rozbudowane ramiona, postaw na model zabudowany. Suknia ślubna rybka idealnie pasuje na wesela w stylu glamour.

Suknia ślubna rybka jest stworzona dla kobiet, które mają proporcjonalną figurę. Jeżeli nie jesteś wysoka, zdecyduj się na projekt z dołem bez dużych ozdób, ponieważ mogą one optycznie przytłoczyć sylwetkę i tym samym zaburzyć proporcje.

Zobacz także: One będą twoim wsparciem podczas wesela! Jak wybrać druhny i jakie są ich obowiązki?

Suknia ślubna rybka - inspiracje

Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje syrenich sukien ślubnych. Wybierzcie propozycję dla siebie!

shutterstock_412174396
fot. Shutterstock

Nie wiesz, jaką suknię ślubną wybrać? Sprawdź, która będzie dla ciebie idealna!

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Sprawdź, która suknia ślubna do ciebie pasuje

Suknia ślubna: która do ciebie pasuje [QUIZ]

Twój ulubiony kolor pomadki do ust to: