Zamknij

Suknia ślubna Diany miała pewien mankament. Na to powinna uważać każda panna młoda

07.12.2020 11:36

Księżna Diana miała zjawiskową suknię ślubną, ale jej kreacja nie była idealna. Okazuje się, że podczas ślubu panna Spencer miała z nią problem. Na to muszą uważać wszystkie panny młode.

Księżna Diana w sukni ślubnej i książę Karol w mundurze schodzą po schodach po wyjściu z kościoła po swoim ślubie
fot. Rex Features/East News

Księżna Diana miała zjawiskową suknię ślubną. Do dziś wiele panien młodych stawia ją sobie za wzór, gdy szukają idealnej kreacji dla siebie. Tu jednak trzeba bardzo uważać. Okazuje się bowiem, że suknia ślubna Diany miała pewien mankament, który bardzo utrudniał jej funkcjonowanie w tym dniu. Warto zatem dokładnie przemyśleć każdą kwestię, gdy chcecie wzorować się właśnie na tej kreacji. Zwłaszcza to, z jakiego materiału ma być wykonana. Zobaczcie sami, w czym tkwił problem, jeżeli chodzi o suknię ślubną księżnej Diany.

Zobacz także: Księżna Diana w swoim ślubnym stroju miała ukryty przekaz! Ujawniono go po latach

Suknia ślubna Diany miała mankament. Panny młode powinny na to uważać

Suknia ślubna księżnej Diany zrobiła na wszystkich wrażenie w dniu jej ślubu z Karolem. Do dziś cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, zwłaszcza wśród przyszłych panien młodych. 

Suknia, którą Diana miała na sobie w dniu ślubu, została zaprojektowana przez walijskiego projektanta, Davida Emanuela. Ta kreacja miała falbany, antyczne koronki, ale w całości została wykonana z... jedwabiu.

Jeżeli również rozważacie wybór sukni ślubnej z jedwabiu, musimy was ostrzec. Lepiej nauczcie się na błędzie Diany.

Gdy tylko Diana wysiadła z powozu pod kościołem, poddani mogli zobaczyć, że cała jej kreacja była pognieciona. Ten materiał niestety nie sprawdził się w przypadku sukni ślubnej, która powinna rewelacyjnie prezentować się przez całą noc. 

Jeżeli zatem nie chcecie zamartwiać się zagnieceniami na sukni podczas swojego ślubu, wybierajcie koronki, ale w połączeniu z tiulem lub satyną. 

Zobacz także: Te suknie ślubne będą najmodniejsze w 2021 roku. Która skradnie twoje serce? 

Rex Features/East News
loader

Te suknie ślubne gwiazd cieszą się największą popularnością! Przyszłe panny młode też chcą mieć takie.