Zamknij

Stworzyła listę wymagań dla gości weselnych. Niektóre punkty zaskakują

26.09.2022 11:22

Ta kobieta dokładnie wie, jak powinno wyglądać jej przyjęcie weselne. Choć nie jest jeszcze zaręczona, już stworzyła listę wymagań dla gości. Internauci są podzieleni.

Stworzyła listę wymagań dla gości weselnych. Niektóre punkty zaskakują
fot. SHUTTERSTOCK

Kennedy Marks to tiktokerka, o której ostatnio zrobiło się bardzo głośno. Kobieta opublikowała na swoim profilu listę zasad dla gości weselnych. Trzeba przyznać, że niektóre punkty są dość kontrowersyjne. Najbardziej jednak zadziwia fakt, że 22-latka nie jest jeszcze nawet zaręczona...

Zobacz także: Zniszczyła suknię ślubną matki. To wywołało burzę w rodzinie

Stworzyła listę wymagań dla gości weselnych. Niektóre punkty zaskakują

Do tego nagrania na TikToku dotarła Wirtualna Polska Kobieta. Kennedy Marks stworzyła 13-punktową listę wymagań dla swoich gości weselnych. Argumentowała to tym, że jej przyjęcie ślubne na pewno pochłonie masę pieniędzy, dlatego ma prawo mieć pewne oczekiwania. Dodała, że chciałaby, żeby ta impreza była idealna i przebiegła dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała.

Tiktokerka powiedziała, że nie chce żadnych dzieci na weselu, chyba że wcześniej wyrazi na jakąś pociechę zgodę. Wyjaśniła, że boi się, że maluchy będą się źle zachowywać i zniszczą jej przyjęcie. Kennedy zdradziła też, że w uroczystości będą mogli wziąć udział wyłącznie jej znajomi - dotyczy to również osób towarzyszących. Nie chce, żeby doszło do sytuacji, że nie będzie znała partnera czy partnerki zaproszonego gościa.

Ponadto Kennedy powiedziała, że nie chce na weselu "nudnych ludzi". Każdy ma tańczyć i dobrze się bawić. Ostrzegła też, żeby podczas jej pierwszego tańca nikomu nie przeszło nawet przez myśl, żeby wejść na parkiet. Dalej mówi, że nie życzy sobie, aby ktokolwiek podczas imprezy ogłosił swoje zaręczyny czy ciążę. Tiktokerka nie chce też, żeby podczas wesela goście korzystali z telefonów komórkowych. Zaznaczyła również, że każdy ma być miły w stosunku do obsługi. 

Jeśli ktoś przyjdzie ubrany na biało, zostanie oblany czerwonym winem i będzie musiał wyjść - dodała kobieta.

Internauci są podzieleni

Nagranie tiktokerki obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 1,3 mln razy. Internauci są podzieleni. Niektórzy użytkownicy aplikacji przyznali, że są oburzeni listą opublikowaną przez Kennedy. Jedna osoba napisała, że przecież tiktokerka nawet nie jest zaręczona, a nawet jeśli by była, to przecież pan młody też powinien mieć coś do powiedzenia. Część osób jednak stanęła w obronie kobiety. Niektórzy pochwalili Kennedy za ustalenie granic. 

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Makijażystka zmieniła pannę młodą w inną osobę. Internauci są zniesmaczeni 

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/dailymail.co.uk