Zamknij

Spoliczkowała mężczyznę w trakcie oświadczyn. Wszystko przez "pierścionek", który chciał jej dać

07.10.2022 08:25

Podczas meczu baseballowego nowojorczyk uklęknął przed swoją ukochaną, aby się jej oświadczyć. Początkowo kobieta zareagowała ekscytacją, ale kiedy spojrzała na pierścionek... spoliczkowała mężczyznę. Zdarzenie zostało nagrane, a wideo błyskawicznie obiegło sieć.

Fałszywe oświadczyny
fot. Shutterstock/TikTok

Alexander Korda i jego dziewczyna zapamiętają mecz między Toronto Blue Jays a Boston Red Sox na długo. Wszystko dlatego, że w trakcie baseballowej rozgrywki mężczyzna postanowił oświadczyć się ukochanej.

Uklęknął na kolano, a ona z ekscytacją czekała na to, co się stanie. W tym momencie bohater tej historii wyciągnął "pierścionek", a kobieta... go spoliczkowała. Wszystko dlatego, że nowojorczyk oświadczył jej się za pomocą nietypowego przedmiotu.

Zobacz także: Zerwała zaręczyny 7 dni przed ślubem. Powód oburzyłby każdego

Spoliczkowała mężczyznę w trakcie oświadczyn. Wszystko przez "pierścionek", który chciał jej dać

Fani baseballu z pewnością nie spodziewali się, że w trakcie oglądania jednej z rozgrywek będą mogli obserwować także oświadczyny. Pewien mężczyzna wpadł na pomysł, że właśnie wtedy poprosi ukochaną o rękę. I choć zdobył się na odwagę i to zrobił, wszystko poszło nie tak.

Alexander Korda, który pochodzi z Nowego Jorku, w trakcie spotkania uklęknął na kolano przed swoją kobietą. Widzowie odwrócili oczy, aby obserwować pozornie szczęśliwą parę - i natychmiast wyciągnęli telefony, aby nagrać, co będzie dalej. Oficjalna ekipa kamerująca mecz także zaczęła nagrywać oświadczyny, aby móc umieścić je na dużym ekranie. Nikt jednak nie wiedział, co za chwilę nadejdzie.

Początkowo ukochana mężczyzny była podekscytowana, ale - ku zaskoczeniu tłumu - w ciągu kilku sekund na jej twarzy pojawił się wyraz wściekłości. Wszystko przez "pierścionek", jaki przygotował dla niej chłopak. Okazuje się bowiem, że użył do tego... lizaka. Do sieci trafiło nagranie.

Mężczyzna nie tylko został spoliczkowany, ale też później dziewczyna wylała na niego napój.

Co, do cholery, jest z tobą nie tak? - krzyknęła w międzyczasie.

Wielu internautów spekuluje na temat tego, czy propozycja była żartem, czy była autentyczna. Film nagrany przez świadka zdarzenia zyskał kilkaset tysięcy odtworzeń, a to a pewno nie koniec.

To wszystko wyreżyserowane, prawda?

 

Zdecydowanie zainscenizowane.

 

Może miał główny pierścionek w kieszeni? - piszą internauci.

Dociekliwi zauważyli, że dziewczyna podczas meczu miała na sobie top od bikini marki Love Lost Manhattan. Z kolei Alexander jest dyrektorem generalnym brandu. Wygląda więc na to, że nagranie mogło być sposobem na promocję tego typu produktów. Co tym sądzicie?

Źródło: Daily Mail

loader
Gwiazdy, które przyjaźnią się z byłymi partnerami [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Abaca/EAST NEWS