Zamknij
Znane pary, które wzięły skromny ślub - Lara Gessler i Piotr Szeląg
  • Rachel Weisz i Daniel Craig Rachel Weisz i Daniel Craig
  • Keira Knightley i James Righton Keira Knightley i James Righton
  • Miley Cyrus i Liam Hemsworth Miley Cyrus i Liam Hemsworth
  • 10 Zobacz
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Większość gwiazdy decyduje się na huczne, wystawne śluby i wesela. Te znane pary poszły w innym kierunku i postawiły na skromne ceremonie.

Większość par młodych marzy o organizacji hucznego wesela i obchodzeniu tego wyjątkowego dnia w gronie całej rodziny oraz przyjaciół. Są też jednak tacy, którzy wolą skromne uroczystości. Na niektórych organizację małego przyjęcia wymusił koronawirus, a jeszcze inni po prostu tak chcieli od początku. Podobnie było z tymi gwiazdami. Te znane pary postanowiły zorganizować skromne ceremonie tylko dla siebie i najbliższych. Sami zobaczcie, które gwiazdy nie zdecydowały się na wystawne śluby i wesela.

Śluby i wesela gwiazd: oni zdecydowali się na skromne ceremonie

Są takie pary, którym nie w głowie huczne wesela. Marzą raczej o tym, żeby spędzić ten dzień na swoich zasadach, w gronie własnym lub wyłącznie najbliższych. Dlatego jedni pobierają się za granicą, inni w prywatnym domu, a jeszcze inni decydują się na szalony ślub w Las Vegas

Właśnie z takiego założenia wyszły te gwiazdy. Lara Gessler ślub z Piotrem Szelągiem wzięła w zaawansowanej ciąży i w czasach pandemii. Para zdecydowała się na skromną uroczystość tylko we dwoje, a córka Magdy Gessler postawiła na prostą kreację za niecałe 260 zł. 

Perkusista zespołu Afromental, Tomasz Torres, pod koniec 2019 roku wziął ślub z aktorką musicalową, Pauliną Łabą. Para zorganizowała wesele na Zanzibarze, a w uroczystości wzięli udział wyłącznie ich najbliżsi. 

Najbardziej wszystkich zaskoczył jednak Michał Wiśniewski. Muzyk znany był bowiem z ekstrawaganckich ślubów. Mandarynie przysięgał miłość na biegunie północnym, a Ani Świątczak w Las Vegas. Podczas ślubu z Polą Wiśniewską postawił jednak na prostotę. Zakochani podzielili się ostatnio zdjęciami z wesela, które odbyło się w ich domu, a jedynymi gośćmi byli oni sami. 

Również zagraniczne gwiazdy lubią skromne ceremonie. Choć niektóre z tych związków już się rozpadły, z pewnością te uroczystości przejdą do historii. Sami zobaczcie, jakie znane pary zdecydowały się na skromne śluby i wesela. 

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy. Przechytrzyły wszystkich

loader