Zamknij
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
  • 10 Zobacz
fot. AGENCJA SE/East News

Śluby gwiazd są jedną z najciekawszych rzeczy dla osób, które interesują się show-biznesem. Sprawdźcie, w jakim wieku znane w Polsce osoby stanęły na ślubnym kobiercu. 

Decyzja o ślubie jest jedną z najważniejszych w naszym życiu. Wiedzą o tym także gwiazdy, choć niektóre dość szybko zdecydowały się na pójście do ołtarza. Znacznej części z nich nie wyszło to na dobre, bowiem ich małżeństwa zakończyły się rozwodem. Są jednak też znane osoby, które długo zwlekały z zamążpójściem. W ich przypadku również różnie potoczyły się dalsze losy ich związków. W galerii znajdziecie informację o tym, w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub.

Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?

Najmłodszą panną młodą w tym zestawieniu jest... Doda. Wokalistka miała zaledwie 21 lat, gdy wyszła za Radosława Majdana. Z kolejnym ślubem zwlekała już nieco dłużej. Za Emila Stępnia wyszła w wieku 34 lat, ich małżeństwo jednak także zakończyło się niepowodzeniem. 

Żoną Majdana po Dodzie została Małgorzata Rozenek. "Perfekcyjna" miała 38 lat, gdy ślubowała byłemu bramkarzowi polskiej reprezentacji. Wcześniej była żoną Jacka Rozenka, za którego wyszła w wieku 25 lat. 

Dość wcześnie ślub wzięli także Anna i Robert Lewandowscy. Oboje mieli 25 lat, gdy stanęli na ślubnym kobiercu. Rok starsza od nich była Kasia Cichopek, gdy przysięgała miłość i wierność Marcinowi Hakielowi. 26-letnią panną młodą była również Barbara Kurdej-Szatan.

Zobaczcie, jakie jeszcze polskie gwiazdy znalazły się w naszym zestawieniu.

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy. Przechytrzyły wszystkich

loader