Zamknij
Doda w czarnej sukni i jej mąż w garniturze na imprezie branżowej
  • Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt
  • Penelope Cruz i Javier Bardem Penelope Cruz i Javier Bardem
  • 12 Zobacz
fot. Piotr Molecki/East News

Śluby znanych osób zawsze powodują ogromne poruszenie. Chyba że gwiazdy postanowią przechytrzyć wszystkich i... pobrać się w tajemnicy.

Ślub to bardzo ważne, ale też niezwykle osobiste przeżycie. Nic więc dziwnego, że również gwiazdy, które na co dzień są zmuszone do tego, żeby być na świeczniku, w tym dniu starają się unikać mediów. To jednak nie lada sztuka. Czujni fani są w stanie dopatrzyć się nawet najmniejszych szczegółów, które mogłyby zasugerować, kiedy ich idol powie sakramentalne "tak". Tym gwiazdom jednak udało się zachować wszystko w sekrecie. Tym samym należą do grona znanych osób, które wzięły ślub w tajemnicy i ujawniły to dopiero po fakcie.

Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy. Przechytrzyły wszystkich

Zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, są gwiazdy, dla których prywatność liczy się najbardziej. Dlatego nie ujawniają intymnych szczegółów ze swojego życia, w tym nie informują o ślubach.

Na naszym rodzimym podwórku absolutną mistrzynią ślubnej tajemnicy jest... Doda! Wokalistka przez wiele miesięcy udawała, że jej narzeczony jest tylko przyjacielem. Następnie zorganizowała ceremonię w Hiszpanii, na którą zabrała bliskich. Wielu z nich nie wiedziało, po co tak naprawdę udają się w podróż. Okazało się, że wszystko było dopracowane w stu procentach przez Dodę i dzięki temu mogła cieszyć się ślubem wyłącznie w gronie najbliższych. 

Lara Gessler w tym roku wzięła ślub niespodziewanie. W zaawansowanej ciąży i w okresie pandemii wraz z ukochanym udała się do urzędu i wypowiedziała przysięgę małżeńską. Dopiero potem opublikowała na Instagramie zdjęcie z obrączkami. 

Ślubnych niespodzianek nie brakuje także za granicą. Najpopularniejszym parom show-biznesu udało się ukryć swoje ceremonie przed całym światem. O ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta dowiedzieliśmy się dopiero w momencie, gdy jeden z tabloidów opublikował zdjęcia aktorki w zjawiskowej sukni ślubnej. 

Zaskoczeniem dla fanów na całym świecie były także śluby takich par jak: Mila Kunis i Ashton Kutcher, Beyonce i Jay-Z oraz Blake Lively i Ryan Reynolds.

Kto jeszcze znalazł się w gronie znanych osób, które wzięły ślub w sekrecie? Koniecznie zobaczcie w galerii. 

Zobacz także: Te gwiazdy uciekły sprzed ołtarza. Odwołały ślub w ostatniej chwili

loader