Zamknij
Małgorzata Rozenek-Majdan w białej sukni i Radosław Majdan w smokingu
  • 8 Zobacz
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Niektóre gwiazdy w minionych latach dopracowały swoje śluby w każdym szczególe. Dzięki temu ich ceremonie były spektakularne.

Ślub i wesele to najważniejszy dzień w życiu wszystkich zakochanych. Również gwiazdy chcą wyjątkowo uczcić swoją miłość. Dlatego też wiele z nich zdecydowało się na spektakularne uroczystości. W ciągu ostatnich pięciu lat sporo znanych par zachwyciło swoimi ślubami. Niektóre gwiazdy złożyły przysięgę w Polsce, inne za granicą. Jedno jest pewne - każda z tych ceremonii zawierała największe trendy weselne i zrobiła na nas ogromne wrażenie. 

Śluby gwiazd: najbardziej spektakularne ceremonie ostatnich lat

Jedną z najbardziej spektakularnych ceremonii ślubnych oczywiście wyprawili Meghan i Harry. Ich uroczystość w 2018 roku obserwowali ludzie na całym świecie. Nie od dziś wiadomo jednak, że śluby w rodzinach królewskich muszą być zjawiskowe. 

Wesele w iście królewskim stylu glamour postanowiła zorganizować także Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda ślub z Radosławem Majdanem wzięła w 2016 roku. Uroczystość odbyła się w ogrodzie. Panna młoda miała na sobie szarą suknię z piórami na dole. Wszystko było utrzymane w tonacji bieli, szarości i srebra. 

W tym samym roku na ślubnym kobiercu stanęli Marina i Wojciech Szczęsny. Para zorganizowała bajkowy ślub w Grecji. Goście weselni jeszcze na lotnisku nie spodziewali się, że lecą na ich ceremonię. Podobnie było w przypadku Dody. Wokalistka w 2018 roku wyszła za mąż za Emila Stępnia. Całą uroczystość zorganizowała w sekrecie w Hiszpanii. Jej goście także nie spodziewali się, że lecą na jej ślub. 

Duże wrażenie zrobili na nas także Zosia Zborowska i Andrzej Wrona. W 2019 roku zorganizowali wesele w stylu rustykalnym. Najpierw zachwycili gości oryginalnymi zaproszeniami. Podczas ceremonii pannę młodą do ołtarza poprowadził tata w rytm utworu "Krąg życia". Na weselu nie zabrakło oryginalnych atrakcji, w tym wielkiego, świecącego napisu "Hłanita i Anżej". 

Zobaczcie w galerii, jakie gwiazdy zachwyciły wszystkich swoimi ślubami. 

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy. Przechytrzyły wszystkich

loader