Zamknij

Nieprawdziwe śluby gwiazd. Te znane osoby wkręciły swoich fanów

22.02.2021 15:29

W ich przypadku niewinny żart może być przyczyną prawdziwej sensacji. Te gwiazdy wkręciły wszystkich, że wzięły ślub.

Blanka Lipińska w różowej sukni z piórami na premierze swojego filmu
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ludzie z pierwszych stron gazet nie mają łatwego życia. Nawet gdy chcą niewinnie zażartować, ich słowa lub zdjęcia mogą być powodem prawdziwej sensacji. W tych pięciu przypadkach chodziło o ślub. Jedne z tych gwiazd zaprezentowały się w sukni ślubnej, jeszcze inne pokazały obrączkę lub po prostu dały pod zdjęciem wymowny opis. Nie trzeba było wiele, żeby media podchwyciły temat i ogłosiły ich mężami lub żonami. Zobaczcie sami, którym gwiazdom udało się wkręcić wszystkich, że wzięły ślub.

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w Las Vegas. Niektórym udzielał go sam "Elvis Presley" 

Nieprawdziwe śluby gwiazd. Te znane osoby wkręciły swoich fanów

Nie tak trudno uwierzyć w nieprawdziwy ślub, gdy wiemy, że gwiazdy są w szczęśliwych związkach. Zdarzył się jednak również przypadek, gdy singielka wkręciła wszystkich, że jest już szczęśliwą żoną. Tylko zobaczcie, które gwiazdy podkręciły atmosferę na temat swoich rzekomych ślubów.

1. Blanka Lipińska

Gdy Blanka Lipińska zaczęła nagrania do filmu "365 dni", na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie ze... ślubu. Mogliśmy na nim zobaczyć autorkę w sukni ślubnej, a u jej boku przystojnego mężczyznę. Wszyscy zaczęli rozpisywać się na temat wesela Blanki. Szybko jednak się okazało, że Lipińska po prostu zażartowała, a ten kadr będziemy mogli ujrzeć jedynie w jej filmie. 

2. Kuba Wojewódzki

W 2016 roku Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie, do którego pozował w garniturze. Nie byłoby w tym może nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w opisie znalazły się słowa "pan młody". Wszyscy od razu stwierdzili, że wieczny kawaler show-biznesu ustatkował się i ożenił ze swoją ówczesną partnerką Renatą Kaczoruk. Niedługo później sam Kuba jednak wyjaśnił całą sytuację i przyznał, że były to jedynie nagrania do reklamy. 

3. Anna Mucha

Podobnie jak Kuba Wojewódzki, tak samo Ania Mucha lubi podkręcać atmosferę wśród swoich fanów. Tuż po ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego opublikowała na Instagramie zdjęcie obrączki z podpisem: "Też mam". Fotografia szybko zniknęła z mediów, jednak czujne portale wydały już aktorkę za mąż, snując domysły na temat jej ślubu z Marcelem Sorą. 

4. Antek Królikowski

Pod koniec sierpnia 2019 roku Antek opublikował zdjęcie ze swoją ówczesną dziewczyną Kasią, na którym mogliśmy ich zobaczyć w weselnych strojach. Podpis sugerował fanom, że para wzięła ślub w Las Vegas. Okazało się jednak, że fotografia została zrobiona na wystawie "Przyjaciele" w warszawskim Centrum Praskim Koneser i nie ma nic wspólnego z prawdziwą ceremonią. W grudniu tego samego roku wszyscy natomiast zaczęli zastanawiać się nad obrączką na palcu Antka. Dziś już wiemy jednak, że były to tylko domysły. Para rozstała się w 2020 roku. 

5. Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska dziś jest już szczęśliwą mężatką. Zanim jednak ona i Przemek Kossakowski zdecydowali się na sformalizowanie związku, fani nie mogli doczekać się tego, aż ich ulubiona para stanie na ślubnym kobiercu. Nic więc dziwnego, że gdy podróżniczka opublikowała zdjęcie w białej sukni, emocje sięgnęły zenitu. Wówczas było to jednak związane z jej programem "Kobieta na krańcu świata", a podczas prawdziwej ceremonii Martyna postawiła na zupełnie inną kreację. 

loader

Śluby znanych osób zawsze powodują ogromne poruszenie. Chyba że gwiazdy postanowią przechytrzyć wszystkich i... pobrać się w tajemnicy.