Zamknij

Kolejny ślub w rodzinie królewskiej. Księżna Kate ma powód do dumy

13.09.2021 09:27
Ślub w rodzinie królewskiej. Brat księżnej Kate pokazał zdjęcia
fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Za nami kolejny ślub w rodzinie królewskiej. Na ślubnym kobiercu stanął brat księżnej Kate - James Middleton. Mężczyzna pokazał zdjęcie z uroczystości.

2021 rok jest wyjątkowy pod względem liczby wesel. Na ślubnym kobiercu stają bowiem zarówno tegoroczne pary młode, jak i te, które przełożyły ślub przez pandemię koronawirusa. W tej drugiej grupie znalazł się brat księżnej Kate - James Middleton. Mężczyzna w miniony weekend poślubił swoją ukochaną Alizee Thevenet. James z tej okazji opublikował zdjęcie z ceremonii i podzielił się z internautami wzruszającymi słowami na temat całego wydarzenia. 

Zobacz także: Ślub w rodzinie królewskiej. Panna młoda postawiła na suknię w stylu księżnej Diany

Ślub w rodzinie królewskiej. Brat księżnej Kate pokazał zdjęcia

Alizee Thevenet i James Middleton należą do tych par, które przełożyły swój ślub przez pandemię koronawirusa. Na ślubnym kobiercu mieli bowiem stanąć w 2020 roku.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. James napisał, że teraz mogli spędzić ten dzień w gronie najbliższych, co było dla nich bardzo ważne. 

Wczoraj poślubiłem miłość swojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Nie potrafię opisać słowami, jak bardzo jestem szczęśliwy - napisał James pod zdjęciem z żoną.

Bormes-les-Mimosas to urocza miejscowość we francuskiej Prowansji. Właśnie z tego kraju pochodzi ukochana Jamesa. Brat księżnej Kate z Alizee zaręczył się w 2019 roku, a parą są od 2018 roku. 

Zobacz także: To zachowanie Williama doprowadza Kate do szału. "Nawet przyszły król ma złe nawyki"

James Middleton - kim jest brat księżnej Kate? 

James Middleton jest nie tylko bratem księżnej Cambridge. To angielski przedsiębiorca, który ukończył St Andrew's School w Pangbourne oraz Uniwersytet Edynburski. Jest założycielem firmy produkującej ciasta oraz przedsiębiorstwa produkującego kartki okolicznościowe. 

James uwielbia zwierzęta, przede wszystkim psy, co podkreślił także w swoim ślubnym poście. Middleton i jego pies Ella są ambasadorami organizacji charytatywnej Pets as Therapy. 

Zobacz także: Największe skandale miłosne brytyjskiej rodziny królewskiej. Niektóre was zaskoczą