Zamknij

Ślub sennik - sprawdź, co oznacza ten sen

19.03.2018
Aktualizacja: 04.11.2019 15:09
ślub sennik
fot. Shutterstock

Ślub we śnie to ważny znak symbolizujący duże zmiany w twoim życiu. Chcesz poznać szczegóły? Przypomnij sobie wszystkie szczegóły i uczucia towarzyszące ci podczas tego snu i sprawdź jego znaczenie.

Zarówno w życiu, jak i w snach ślub oznacza wyjątkową sytuację w życiu. To w końcu jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych chwil dla każdej z nas. Sen o ślubie to jedno z bardzo często powtarzających się marzeń sennych nie tylko u wolnych osób, ale i wśród mężatek. Śni ci się ślub? Sprawdź, co to może oznaczać.

Zobacz także: Zdrada - sennik, co oznacza sen o zdradzie partnera.

Ślub sennik - ogólne znaczenie snu

Ślub sennik interpretuje jako nowy etap, który niebawem nastanie w twoim życiu. Taki sen ma wiele przyszłych mężatek, które są w trakcie przygotowań do tej uroczystości. Jest on odzwierciedleniem stresu, który przeżywasz. Nierzadko zdarza się, że ślub śni się osobom, które go nie planują. Ceremonia zaślubin może być symbolem twojego wejścia w dorosłość lub może zwiastować pogodzenie się przeciwieństw.

Znaczenie tego snu może mieć wiele interpretacji. Przypomnij sobie kilka szczegółów, aby móc dokładnie zrozumieć ten sen. Zastanów się, jakie uczucia ci w nim towarzyszyły. Gdy jesteś smutna i przygnębiona, to oznacza, że jesteś niezadowolona ze swojego życia. A jak odczuwasz radość, najprawdopodobniej jesteś przepełniona pozytywnymi emocjami związanymi z nadejściem nowego etapu.

Ślub sennik - ślub z nieznajomym

Ślub z nieznajomym symbolizuje przejściowy stan, w którym się obecnie znajdujesz. To znak, że potrzebujesz w życiu równowagi. Jeśli we śnie bierzesz ślub kościelny, to znaczy, że w twoim życiu szykują się zmiany. W końcu uda ci się osiągnąć cel, a dotychczasowe problemy staną się przeszłością. Jeżeli zaś widzisz czyjś ślub, przygotuj się na śmierć bliskiej osoby. A w przypadku, kiedy jesteś świadkiem na ślubie, to znak, że niebawem uzyskasz awans w pracy.

Jeżeli podczas swojego ślubu we śnie napotykasz przeszkody, będziesz mieć problemy z podjęciem obowiązków. Zaś sen o ślubie z obecnym małżonkiem oznacza mocne przywiązanie do swojego ukochanego. Jeśli widzisz ukochanego, jak bierze ślub z inną kobietą, to znak, że będziesz mieć kłopoty w związku.

Zobacz także: Sennik: ciąża. Co oznacza sen o ciąży?

Ślub sennik - ucieczka sprzed ołtarza

Przerwany ślub i ucieczka sprzed ołtarza zwiastują niewierność twojego partnera. Jeżeli śni ci się wesele, na którym dobrze się bawisz, to oznacza, że narzekasz na monotonię, masz ochotę na więcej rozrywek w życiu. Sam sen o weselu symbolizuje upadek interesów. Kobieta, która śni o weselu może spodziewać się spełnienia marzeń. U mężczyzn wesele oznaczać może wybór między dwoma kobietami.

Śniło ci się, że tańczysz w ślubnych butach? To zła wróżba. Twój ukochany może cię zdradzić. Sen o planowaniu swojego ślubu oznacza, że powinnaś wziąć sprawy w swoje ręce. Jeżeli śniło ci się, że ślub bierze twój były partner, to znak, że będziesz mieć poważne problemy w pracy. Szykują się duże zmiany, do których powinnaś się przygotować. Ten sen może też ostrzegać cię o problemach finansowych.

Zobacz także:   Niektóre sny mogą mieć ogromne znaczenie dla naszego życia. Tych lepiej nie ignorować

Zagłosuj

Śniło ci się, że bierzesz ślub?

Liczba głosów:

Klapki damskie - dlaczego są takie modne?