Zamknij

Meghan i Harry pobrali się 3 dni przed oficjalną ceremonią. Wtedy też doszło do jej konfliktu z Kate

08.03.2021 08:47
Książę Harry w szarym garniturze i Meghan Markle w czarnej sukience na fotelach podczas wywiadu z Winfrey
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Doskonale pamiętamy dzień, gdy Meghan i Harry stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz okazuje się, że był to tylko spektakl, a przysięgę złożyli trzy dni wcześniej.

Od początku wiadomo było, że ten wywiad wstrząśnie opinią publiczną. Nie dało się jednak przewidzieć, co Meghan i Harry zamierzają zdradzić podczas rozmowy z Oprah Winfrey. 7 marca wieczorem na kanale CBS ukazała się ich rozmowa. Sussexowie rok po odejściu z rodziny królewskiej postanowili przedstawić swój punkt widzenia. Na początku Oprah rozmawiała z samą Meghan, która zdradziła szczegóły z ich wesela, a także swoją wersję na temat konfliktu z księżną Kate. Najbardziej zaskoczył nas jednak fakt dotyczący ślubu aktorki i księcia Harry'ego. 

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle wciąż cieszy się popularnością. Wiemy, co się z nią stało

Ślub Meghan i Harry'ego odbył się wcześniej, niż wszyscy myśleli

Wszyscy pamiętamy 19 maja 2018 roku. Oczy ludzi na całym świecie były skierowane w stronę Londynu, gdzie odbywał się królewski ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle. 

Uroczystość była bardzo emocjonująca, a zakochani wyglądali na poruszonych. Teraz okazuje się, że był to pewien rodzaj spektaklu. Sam ślub odbył się bowiem... trzy dni wcześniej.

Pobraliśmy się na trzy dni przed tym ślubem. Nikt tego nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy, że ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku tylko między sobą. Przysięgi złożyliśmy na naszym podwórku w obecności arcybiskupa Canterbury - wspomina Meghan w wywiadzie. 

Okazuje się, że niedługo przed oficjalną ceremonią doszło także do eskalacji jej konfliktu z księżną Kate. Meghan postanowiła przedstawić swoją wersję wydarzeń. 

Zobacz także: Jak Meghan wyglądała na swoim pierwszym ślubie? Miała suknię podobną do kreacji Kate

Meghan o konflikcie z Kate

Tuż po ślubie Meghan i Harry'ego w brytyjskiej prasie ukazały się pogłoski na temat nieprzyjaznych relacji wybranki księcia z żoną jego brata. Niektóre nagłówki mówiły nawet o tym, że Meghan doprowadziła Kate do łez.

Teraz aktorka opowiedziała tę historię i jej zdaniem wyglądała ona zupełnie inaczej. 

Było odwrotnie. To był ciężki tydzień przed ślubem. (...) Kilka dni przed uroczystością Kate była zdenerwowana. Chodziło o sukienki dziewczynek, które niosły kwiaty. Rozpłakałam się, byłam zraniona. A potem pomyślałam w kontekście całego wesela, że nie ma sensu zachowywać się inaczej, niż oni chcieli. Przeprosiła, przysłała kwiaty. To nie fair opowiadać o tym teraz, ponieważ Kate powiedziała "przepraszam", a ja jej wybaczyłam - opowiedziała Meghan.

Markle tym samym zakończyła temat Kate. I choć Oprah próbowała wyciągnąć z niej więcej szczegółów na temat ich konfliktu, żona Harry'ego pozostała pod tym względem nieugięta. 

Zobacz także: Niesforne druhny na królewskich ślubach. Dały popalić królowej i parom młodym

Wywiad Meghan i Harry'ego z Oprah Winfrey - gdzie obejrzeć?

Wywiad Winfrey z Meghan i Harry'm został opublikowany na kanale CBS. Będzie można go obejrzeć także w Polsce. 

8 marca o godzinie 20:30 na antenie TVN24 wyświetlona zostanie cała rozmowa Sussexów z amerykańską dziennikarką. 

Zobacz także: Tego wywiadu Diana udzieliła przed ślubem. Mowa jej ciała wskazywała na cierpienie

Śluby to wyjątkowy dzień, ale też taki przeżycie, że łatwo o wpadkę w czasie ceremonii. A te zdradzają się również gwiazdom. W tym przypadku wtopy zyskały miano skandali!

Źródło: Onet.pl, People.com, Harpersbazaar.com