Zamknij

Kate i Williama w 2021 roku czeka wyjątkowa chwila. To przełomowy moment ich związku

17.12.2020 09:56
Książę William w czarnym płaszczu i księżna Kate w czerwonym płaszczu siedzą na ławce, śmieją się i rozmawiają
fot. pool Getty/Associated Press/East News

Księżna Kate i książę William od lat tworzą zgraną parę. Okazuje się, że w 2021 roku będą mieli wyjątkowy powód do świętowania.

Księżna Kate i książę William, mimo wielu plotek na temat kryzysów w ich związku, wciąż mają się dobrze. Od lat tworzą zgrany duet i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Okazuje się, że 2021 rok będzie przełomowy dla ich związku. Już w kwietniu będą mieli bowiem wyjątkowy powód do świętowania. Na ten moment z niecierpliwością czekają wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej. A my oczywiście jesteśmy ciekawi, jak będą wyglądały obchody... 10 rocznicy ślubu księżnej Kate i księcia Williama!

Zobacz także: Książę William źle się czuł podczas ślubu z Kate. Wszystko przez jedną rzecz

Ślub Kate i Williama: mija 10 lat od uroczystości. 2021 będzie dla nich przełomowy

Kate Middleton i książę William na ślubnym kobiercu stanęli 29 kwietnia 2011 roku. Aż trudno uwierzyć, ale od tego "royal wedding" już za kilka miesięcy minie 10 lat, a jubilaci będą obchodzić cynową rocznicę ślubu

Wszyscy pamiętamy pierwsze zdjęcia narzeczonej księcia Williama, które ukazywały się w prasie. Teraz mija dekada od tamtych chwil, gdy z niecierpliwością czekaliśmy na ślub syna Diany i Karola.

Choć wydawać się może, że to było tak niedawno, w rzeczywistości sporo pozmieniało się przez ten czas w rodzinie królewskiej. Kate i William mają trójkę dzieci: George'a, Charlotte oraz Louisa. Nie tylko ich relacja jednak uległa zmianie.

Również brat Williama, książę Harry, który wówczas prowadził dość hulaszczy tryb życia, postanowił się ustatkować. W 2018 roku ożenił się z amerykańską aktorką Meghan Markle, a kilka miesięcy później urodził się ich synek Archie. W 2019 roku oboje zrezygnowali z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Wróćmy jednak na chwilę do 2011 roku oraz królewskiego ślubu Kate i Williama. Pamiętacie tę uroczystość? 

Zobacz także: Ten element na ślubie miały królowa, Diana i Kate. To tradycja w rodzinie królewskiej

Ślub Kate i Williama - ciekawostki 

Po latach od ślubu Kate i Williama w mediach zaczęły pojawiać się ciekawostki na temat ich ceremonii. Okazuje się, że książę był tego dnia nieprzytomny! Ze stresu, a także przez świętujących pod jego oknami poddanych, nie mógł zmrużyć oka.

Podczas samej uroczystości nie zabrakło też wpadek. Okazuje się, że William nie mógł poradzić sobie z obrączką i dobrą minutę próbował założyć ją na palec ukochanej. Na szczęście mu się udało i dziś wszyscy wspominają to z uśmiechem na ustach. 

Zobacz także: Diana cierpiała podczas ślubu i to nie przez Karola. Nie uwierzycie, co się stało

Niektóre śluby na świecie kosztowały zawrotne sumy. Wśród nich oczywiście królewskie śluby, ale nie tylko. Oto TOP 7 najkosztowniejszych ceremonii w historii.