Zamknij

Siostra panny młodej powiedziała, że nie przyjdzie na jej wesele. Powód zaskakuje

12.05.2022 10:05

Pewna panna młoda zaprosiła na wesele swoją siostrę. Ku jej zaskoczeniu, kobieta odpowiedziała jej, że nie ma zamiaru pojawić się na przyjęciu.

Siostra panny młodej powiedziała, że nie przyjdzie na jej wesele. Powód zaskakuje
fot. SHUTTERSTOCK

Sporządzenie listy gości weselnych to jedno z wyzwań, przed którymi stoją przyszli małżonkowie. Najczęściej nowożeńcy decydują się zaprosić na swoje przyjęcie rodzinę oraz przyjaciół. Zdarzają się jednak sytuacje, w których bliscy odmawiają pojawienia się na ślubie. Tak też było w przypadku siostry panny młodej, której oznajmiła kobiecie, że nie weźmie udziału w uroczystości.

Zobacz także: Po 30 latach wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną. Treść ogłoszenia oburzyła internautów

Siostra panny młodej powiedziała, że nie przyjdzie na jej wesele

O tej zaskakującej historii napisał portal heart.co.uk. Pewna kobieta na popularnym forum internetowym Reddit zdradziła, że jej siostra bierze ślub i wraz z mężem postanowili urządzić wesele tylko dla dorosłych. Decyzja państwa młodych była dla niej niezrozumiała. Dodała, że nowożeńcy nie mają a dzieci, a ona ma aż dwójkę. 

Pogratulowałam jej, a potem powiedziałam, że mam dwóch synów i po prostu nie dam rady. Wraz z rodzicami wyślę jej prezent - napisała na forum.

Kobieta wyjaśniła również, że według niej "wesela to wydarzenia rodzinne", więc nie widzi sensu uczestniczyć w przyjęciu, jeśli nie może wziąć ze sobą swoich pociech. Dodała, że siostrze w tym wyjątkowym dniu będą towarzyszyć rodzice, dlatego jej obecność nie jest niezbędna.

Urządziła wesele bez dzieci. Jej siostra odmówiła pojawienia się na przyjęciu

Kobieta przyznała, że jej siostra nie kryła oburzenia. Nakrzyczała na nią i zagroziła, że jeżeli nie przyjdzie na wesele, to nigdy więcej się do niej nie odezwie. W związku z tym dziewczyna postanowiła zapytać użytkowników forum, czy dobrze zrobiła, rezygnując z pojawienia się na przyjęciu ślubnym. Internauci nie byli jednak dla niej wyrozumiali. 

Wiele osób napisało, że takim zachowaniem kobieta pokazała, że nie zależy jej na siostrze. Niektórzy stwierdzili, że jej dzieci szybko zapomną, że jedno popołudnie spędziły z opiekunką, natomiast panna młoda zawsze będzie pamiętać, że najbliższa jej osoba nie przyszła na ślub. Pojawiły się również komentarze, że wesele niekoniecznie musi być wydarzeniem rodzinnym.

A wy co sądzicie o tej sytuacji? Zgadzacie się z internautami?

Zobacz także: Kontrowersyjny pomysł pary młodej. Internauci są zniesmaczeni

loader
Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl/heart.co.uk