Zamknij

Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub. Poszło o jej suknię

02.09.2021 13:52

Mama i siostry pana młodego nie pojawiły się na ślubie. Wszystko przez sukienkę, którą wybrała panna młoda.

Rodzina pana młodego nie przyszła na ślub przez suknię panny młodej
fot. Shutterstock

Nie od dziś mówi się, że z "rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach". Okazuje się, że bliscy potrafią nas wprawić w zakłopotanie jak nikt inny. Zwłaszcza w dość nerwowych sytuacjach. Właśnie coś takiego przytrafiło się tym narzeczonym. Tuż przed ślubem dowiedzieli się, że na weselu nie pojawią się bliscy pana młodego, a powodem tego miała być... wybranka jego serca. Dokładnie chodziło o jej suknię, którą zbulwersowana była przyszła teściowa. Zobaczcie, co takiego się wydarzyło, że cała rodzina się pokłóciła.

Zobacz także: Potworne teściowe istnieją naprawdę. Nie uwierzycie, kogo ta kobieta zaprosiła na ślub syna

Rodzina pana młodego obraziła się na pannę młodą i nie przyszła na ślub

Portal thesun.co.uk przytoczył smutną historię panny młodej, którą ta podzieliła się na forum reddit.com. Czegoś takiego nikt nie chciałby przeżyć.

Okazuje się, że podczas przygotowań do ślubu ta para młoda stanęła przed nie lada problemem. Rodzina pana młodego postanowiła bowiem obrazić się na jego wybrankę i nie przyjść na wesele. Kością niezgody była... jej sukienka.

Nie zaprosiłam mojej teściowej na mierzenie sukni ślubnej, ponieważ nie jesteśmy ze sobą tak blisko, ale pomyślałam, że pokażę jej zdjęcie, żeby poczuła się włączona do przygotowań. (...) Moja kreacja to piękna, plażowa sukienka, ale nie jest to typowa suknia ślubna, można ją dostać także w innym kolorze - napisała kobieta. 

Okazało się, że teściowa nie była zachwycona, gdy ujrzała jej kreację. Takiej reakcji panna młoda się nie spodziewała. 

Zobacz także: Typy kobiet, które mają na pieńku z mamami swoich partnerów. Teściowe ich nie znoszą

Rodzina pana młodego nie przyszła na ślub przez suknię panny młodej

Mama pana młodego poprosiła przyszłą synową, żeby nie zakładała tej sukni ślubnej, ponieważ identyczną kreację, tylko w innym kolorze, sama kupiła na swoje 50. urodziny. Przyjęcie miało odbyć się dwa tygodnie później. Swoją prośbę kobieta umotywowała tym, że nie chce, żeby ludzie myśleli, że kopiuje żonę swojego syna. 

Gdy młoda nie zgodziła się spełnić tego żądania, jej przyszła teściowa się obraziła i powiedziała, że nie pojawi się na ślubie. W dodatku po jej stronie stanęli także inni członkowie rodziny, a dokładnie siostry pana młodego. Ostatecznie aż 15 osób odmówiło pojawienia się na weselu z tego powodu. 

A jak wy zachowalibyście się w takiej sytuacji?

Zobacz także: Panna młoda szuka dla teściowej partnera na ślub. Jej oferta jest bezlitosna

loader

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com