Zamknij

Zaskakująca tradycja ślubna rodziny królewskiej. Dotyczy sukni panny młodej

05.01.2021 10:33

Każda panna młoda chciałaby samodzielnie wybrać swoją suknię ślubną. W rodzinie królewskiej jest to jednak utrudnione. Należy bowiem pamiętać o pewnej tradycji.

Księżna Kate w koronkowej sukni ślubnej i książę William w mundurze na balkonie po swoim ślubie
fot. Guibbaud-Mousse-Nebinger-Orban/ABACA/EAST NEWS

Rodzina królewska ma sporo tradycji, których muszą przestrzegać jej członkowie. Zwłaszcza tych dotyczących ślubów. "Royal wedding" zawsze jest wydarzeniem, które budzi ogromne zainteresowanie ludzi na całym świecie. Tym bardziej królowa stara się stać na straży tradycyjnych elementów ceremonii. Jednym z nich jest... strój panny młodej. O ile panie zazwyczaj chcą mieć podczas ślubu wymarzoną kreację, o tyle narzeczone w rodzinie królewskiej muszą dostosować się do pewnej zasady. Zobaczcie, o co takiego chodzi.

Zobacz także: To najdziwniejsza tradycja ślubna w rodzinie królewskiej. Jest bardzo kontrowersyjna

Rodzina królewska ma zaskakującą tradycję. Chodzi o suknię ślubną

Okazuje się, że elementem obowiązkowym stroju każdej panny młodej w rodzinie królewskiej są... koronki. 

Gdy przypominamy sobie suknie ślubne w rodzinie królewskiej z ostatnich lat, doskonale widzimy, że każda z nich ma w sobie koronkowe elementy. Jedyną osobą, która wyłamała się z tej tradycji, była Meghan Markle, która postawiła na prostą kreację od Givenchy. 

Również żona księcia Harry'ego postanowiła jednak uszanować wolę rodziny królewskiej i postawiła na koronkę na swoim długim welonie. Ozdabiała ona wykończenie okrycia głowy Meghan. 

Inne panny młode, w zgodzie z tradycją, postawiły jednak na koronkę na sukni ślubnej. Począwszy od królowej Elżbiety i jej matki, przez księżną Dianę, skończywszy na Kate. Nawet księżniczka Eugenia, która również zdecydowała się na gładką kreację. Choć koronka była niemal niewidoczna, została wyhaftowana na jej zjawiskowej sukni. 

Która suknia ślubna z rodziny królewskiej podoba wam się najbardziej?

Zobacz także: Suknia ślubna Diany miała pewien mankament. Na to powinna uważać każda panna młoda

Suknie ślubne 2021 

Koronki nigdy nie wychodzą z mody ślubnej. Również w tym roku będą absolutnym hitem trendów weselnych. Jednak nie tylko one. W 2021 przyjdzie bowiem również czas na minimalizm.

Gładkie suknie ślubne, kreacje w kształcie syreny, gorsety w bieliźnianym stylu oraz dekolt w kształcie litery V to największe trendy w sukniach ślubnych 2021 roku

Zobacz także: Ta suknia ślubna podbija sieć. Jest kontrowersyjna, ale będzie hitem w 2021 roku

loader

Te suknie ślubne gwiazd cieszą się największą popularnością! Przyszłe panny młode też chcą mieć takie.