Przyszła na ślub kuzynki cała na biało. Nie to jednak było najgorsze

02.08.2022 11:38

Nie powinno się przychodzić na czyjeś wesele w białej kreacji. Ta kobieta postanowiła jednak to zrobić. W dodatku wyszła na hipokrytkę w oczach całej rodziny. 

Przyszła na ślub kuzynki, ubrana na biało. Nie to jednak było najgorsze
fot. Shutterstock

rzeczy, których pod żadnym pozorem nie powinno się zakładać na wesele - chyba że chcemy popełnić modowe faux pas. Absolutnie zakazane podczas tego typu uroczystości są białe kreacje - ten kolor jest bowiem zarezerwowany dla panny młodej. Ta kobieta postanowiła jednak nie dostosować się do tych zasad. Na ślub kuzynki swojego męża założyła białą sukienkę. Nie spodziewała się jednak, że będzie to miało przykre konsekwencje również dla niej. Nie dość, że wbiła szpilę parze młodej, to jeszcze zrobiła na złość sobie samej.

Zobacz także: Dziewczyna jej wujka przyszła na jej wesele cała na biało. Wyglądała jak panna młoda

Przyszła na ślub kuzynki, ubrana na biało. Nie to jednak było najgorsze

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @_sadielane, która na co dzień pracuje jako organizatorka wesel. Kobieta opowiedziała, co przytrafiło jej się podczas jednego z przyjęć. 

Panna młoda zauważyła, że jedna z zaproszonych osób pojawiła się na weselu w białej sukience. Nie odpowiadało jej to, w związku z czym poprosiła wedding plannerkę o kulturalne wyproszenie tej osoby z wesela. Kobieta od razu wiedziała, do kogo ma podejść. 

Dostrzegłam ją, bo była w czystej bieli - nie kremowej, nie szampańskiej - czysto białej sukni do ziemi, z długimi rękawami - powiedziała tiktokerka.

Gdy podeszła do kobiety, poprosiła ją o opuszczenie przyjęcia. Ta była poddenerwowana zaistniałą sytuacją i uważała, że to niesprawiedliwe. 

Przez cały czas mówiła: "Nigdy bym tego nie zrobiła. Kilka tygodni temu wyszłam za mąż i nigdy nie wyrzuciłabym kogoś za noszenie bieli" - dodała tiktokerka.

Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Tym samym kobieta wyszła na hipokrytkę przed całą rodziną.

Zobacz także: Mama pana młodego założyła białą sukienkę na ślub. Pannie młodej udało się zemścić

Dała gościom weselnym wytyczne, jak mają się ubrać

Słowa kobiety okazały się dość dziwaczne, gdy wedding plannerka dowiedziała się, jak wyglądały przygotowania do jej ślubu. Jeden z gości powiedział bowiem, że wówczas panna młoda zastrzegła, że nikt nie może przyjść na jej wesele w białej kreacji. 

Przed ślubem wysłała e-mail do członków rodziny pana młodego i napisała: "Nie zapominaj, że to mój dzień. Nie rób niczego, co mogłoby odwrócić uwagę od mojego dnia" - miał powiedzieć gość. 

Co ciekawe, ta przygoda niczego jej nie nauczyła. Na kolejne wesele miała bowiem ponownie pójść w białej kreacji. 

Zobacz także: Założyła swoją suknię ślubną na ślub brata. Takiej reakcji się nie spodziewała

loader
Lily Collins w białej asymetrycznej sukni na czerwonym dywanie podczas MET Gali 2019
10 Zobacz galerię
fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok