Zamknij

Przymierzyła suknię ślubną po 60 latach. Reakcja męża była bezbłędna

05.10.2022 09:18

Pewna kobieta wpadła na zaskakujący pomysł. Z szafy wyjęła starą suknię ślubną, którą trzymała w domu aż 60 lat. Po tym, jak ją przymierzyła, pokazała się mężowi. Jego reakcja była jednoznaczna. 

Kobieta w sukni ślubnej
fot. Shutterstock/https://www.tiktok.com/@alibrookea/video/6948423211793009926

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałyby na was ubrania, które mieliście na sobie przynajmniej kilkanaście lat temu? Zapewne większość z nich nie jest już dostępna w waszych szafach. Są jednak takie kreacje, które niektórzy wolą zostawić na pamiątkę i trzymają w domu przez całe życie. Tak było w przypadku jednej ze wspomnianych kobiet.

Zobacz także: Panna młoda zrobiła nietypowy prezent panu młodemu. Na sali rozległ się pisk

Ta kobieta przymierzyła suknię ślubną po 60 latach

Bycie z kimś w związku małżeńskim przez 60 lat wydaje się bardzo wyjątkowe. Można mieć różne sposoby na to, by uczcić rocznice takiego wydarzenia. Pewna kobieta, która trzymała swoją suknię ślubną w szafie przez większość życia, wpadła na ciekawy pomysł.

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać, że wnuczka filmuje swoją babcię. Okazało się, że starsza kobieta postanowiła przymierzyć dawną kreację z wesela. W takiej stylizacji planowała pokazać się mężowi, a wszystko miało być miłą niespodzianką. 

Wspomniane wideo znajduje się na profilu @alibrookea. Widzimy na nim, że pomimo upływu czasu sukienka świetnie leży na kobiecie. Cała sytuacja spowodowała wzruszenie i uśmiech na twarzy.

Wszyscy zwrócili uwagę na reakcję męża. "60 lat i nadal tak na nią patrzy"

Najważniejszym momentem całej akcji była chwila, kiedy mąż kobiety wreszcie mógł ją zobaczyć. Wnuczka tego małżeństwa szybko zwróciła uwagę, że jej dziadek patrzy na babcię z takim samym zauroczeniem jak kiedyś.

Z nagrania jasno wynika, że niespodzianka była trafionym pomysłem - nie dość, że mąż ucieszył się na widok kobiety, to cała sytuacja wzruszyła też rodzinę i osoby, które zobaczyły tiktokowy film. Zdobył on dziesiątki tysięcy komentarzy i polubień. Ludzie zwracali uwagę m.in. na to, że para nadal wygląda na zakochaną i życzyli jej dużo szczęścia. 

loader
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i welonie
8 Zobacz galerię
fot. SYLWIA FOTEK/REPORTER/East News