Zamknij

Przygotowali dla gości weselnych bar z drinkami. Chcą, żeby za nie zapłacili

30.06.2022 12:06

Atrakcje dla gości na weselu powinny być darmowe. Na tym przyjęciu będzie inaczej. Goście, którzy się na nie udadzą, mogą być niemile zaskoczeni.

Przygotowali dla gości weselnych bar z drinkami. Chcą, żeby za nie zapłacili
fot. Shutterstock

Szykując atrakcje na wesele dla gości, trzeba dokładnie się nad nimi zastanowić. Przede wszystkim na wszelkie dodatkowe rzeczy powinniśmy się decydować, jeżeli pozwala nam na to weselny budżet. Najwidoczniej ta para młoda o tym zapomniała. Na jej weselu będzie dostępny bar z "darmowymi" drinkami. Goście, którzy skuszą się podejść po koktajl, spotkają się jednak z niemiłą informacją - żeby wziąć jakikolwiek napój, muszą zapłacić 15 dolarów. Sami zobaczcie, o co chodzi.

Zobacz także: 140 gości odmówiło jej obecności na ślubie. Nie chcieli płacić 3 tysięcy funtów

Szykują dla gości weselnych bar z drinkami. Chcą, żeby za nie zapłacili

Zakochani często marzą o hucznym weselu z wieloma niespodziankami dla gości. Z reguły też chcieliby wybrać się z wyjątkową podróż poślubną. Wszystko to łączy się z ogromnymi kosztami, na które młodzi ludzie często nie mogą sobie pozwolić. Ta para młoda postanowiła upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. 

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu przyszłej panny młodej na forum reddit.com. Okazuje się, że ona i jej ukochany planują zorganizować dla gości atrakcję w postaci "otwartego baru". Żeby jednak mogli oni sięgać po drinki przez całą noc, będą musieli zapłacić za... podróż poślubną pary młodej. 

Zapłać za miesiąc miodowy, jeśli chcesz drinka - brzmi tytuł wpisu. 

Para młoda ma przyjaciela, który jest barmanem. Dzięki temu może pozwolić sobie na tzw. open bar na weselu. Zakochani postanowili jednak zorganizować jednocześnie zbiórkę na swoją podróż poślubną. Goście, którzy nabiorą ochoty na koktajl, będą zmuszeni do zapłacenia za niego 15 dolarów - 10 dolarów na wycieczkę pary młodej oraz 5 dolarów napiwku dla barmana. 

Zobacz także: Siostra panny młodej rezygnuje z jej ślubu. Nie chce płacić 4500 dolarów

Chcą, żeby goście weselni płacili za drinki. W ten sposób zbierają na podróż poślubną

Panna młoda przedstawiła swój plan internautom. Większość z nich uważa, że to nietaktowne i nieeleganckie zachowanie w stosunku do gości weselnych.

Otrzymujesz już prezenty i pieniądze z okazji ślubu. Przestań się zachowywać, jakbyś nic z tego nie miała. To jest dla mnie tandetne. 

 

Taniej byłoby dla wszystkich zapłacić za cały bar. 

 

Weź się w garść - portal thesun.co.uk cytuje komentarze internautów. 

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także: Panna młoda zaprosi gości na wesele, gdy spełnią jej nietypową prośbę. Wielu odmawia

loader
Izabela Janachowska w białym garniturze i Krzysztof Jabłońki w granatowym garniturze
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com