Zamknij

Przygotowała dla niewidomego męża wyjątkowy prezent ślubny. "Zacząłem płakać"

19.11.2021 12:43
Przygotowała dla niewidomego męża wyjątkowy prezent ślubny. "Zacząłem płakać"
fot. SHUTTERSTOCK

Anthony Ferraro od dziecka jest niewidomy. To za sprawą dotyku tworzy w głowie obraz tego, jak coś wygląda. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego jego wieloletnia partnerka Kelly. Kobieta przygotowała dla małżonka wyjątkowy prezent ślubny.

Kelly wiedziała, że Anthony bardzo żałuje, że nie będzie mógł jej zobaczyć w sukni ślubnej podczas najważniejszego dnia w ich życiu. W związku z tym kobieta zdecydowała się na wyjątkowy gest i na uroczystość założyła specjalnie zaprojektowaną kreację z myślą o przyszłym małżonku.

Przygotowała dla niewidomego męża wyjątkowy prezent ślubny

Kelly wybrała strój, który zawierał wiele detali. Były tam haftowane kwiaty i aksamitny pasek. Dodatkowo plecy sukienki były wycięte. Ponadto panna młoda zadbała również o to, żeby kreacja była wykonana z różnych materiałów. Projektanci połączyli miękką bawełnę z delikatnym jedwabiem.

Zobacz także:  Mama pana młodego założyła białą suknię na wesele. Potem obraziła się na pannę młodą

Wszystko po to, żeby Anthony mógł jak najlepiej wyobrazić sobie jej wygląd. Mężczyzna, przesuwając dłońmi po stroju, mógł poczuć różnice w fakturze sukienki, dzięki czemu łatwiej mu było ją sobie zobrazować.

Kiedy moje ręce objęły ją i poczułem każdą część sukienki, to było tak, jakbym widział Kelly – powiedział Anthony, cytowany przez portal nypost.com.

Założyła "dotykową" sukienkę na ślub. Wszystko dla niewidomego męża

Kreacja została wykonana na specjalne zamówienie. Kobieta trzymała ją przed przyszłym małżonkiem w tajemnicy. Anthony mógł ją dotknąć dopiero przed ołtarzem w dniu ich ślubu.

Byłem oszołomiony i zacząłem płakać. Dotyk jest dla mnie naprawdę ważny. Dzięki temu tworzę w głowie obraz tego, jak coś wygląda. Kelly wyglądała jak anioł - mówił mężczyzna portalowi today.com.

Anthony Ferraro jest paraolimpijczykiem, który na swoim koncie ma wiele medali. Mężczyzna poznał Kelly w 2017 roku, a kobieta od razu mu zaimponowała. Na pierwszą randkę, która odbyła się w kinie, założyła aksamitną, przyjemną w dotyku sukienkę. Od tego momentu - jak sam przyznaje - wiedział, że znalazł kogoś wyjątkowego.

Zobacz także:  Para młoda rzuciła gościom weselnym prawdziwe wyzwanie. Niektórzy wpadli w panikę

RadioZET.pl/gazeta.pl/nypost.com/today.com.