Zamknij

Przetakiewicz i Rooyens mieli dwa śluby. Zobaczcie zdjęcie z ich warszawskiej ceremonii

22.01.2021 10:05
Joanna Przetakiewicz w sukni z górą z siatki oraz Rinke Rooyens w czarno-białym smokingu
fot. TRICOLORS/East News

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli dwa śluby. Pierwszy z nich odbył się w Warszawie. Projektantka teraz opublikowała zdjęcie z uroczystości.

To był jeden z najpiękniejszych, a jednocześnie najgłośniejszych ślubów gwiazd 2020 roku. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pobrali się w słonecznej Grecji. Sceneria całej uroczystości była naprawdę bajeczna, co mogliśmy zobaczyć na zdjęciach opublikowanych przez projektantkę. O swoich weselnych planach informowali od dłuższego czasu. Nikt jednak nie wiedział, że zamierzają wziąć więcej niż jeden ślub. Tym samym wszystkich zaskoczyła informacja, która pojawiła się w mediach pod koniec września - Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pobrali się w Warszawie.

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w 2020 roku. Pandemia nie popsuła im weselnych planów

Ślub Przetakiewicz i Rooyensa w Warszawie

Warszawski ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa odbył się 29 września w domu projektantki w Konstancinie-Jeziornie. Dopiero teraz gwiazda opublikowała fotografię z tej wyjątkowej chwili na swoim koncie na Instagramie.

Przetakiewicz zdjęcie wstawiła z okazji Dnia Babci. Zależało jej bowiem na tym, żeby pokazać na nim swoją mamę, a babcię jej synów. Kobieta była obecna podczas warszawskiej ceremonii zakochanych.

Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyglądała uroczystość. Dom Przetakiewicz został ozdobiony białymi kwiatami. Projektantka miała na sobie kostium ze spodniami. Od ramion luźno zwisała jej długa peleryna. 

Do tego Joanna dobrała bukiecik z białych róż. Rinke natomiast miał na sobie stalowy garnitur. Właśnie wtedy złożyli przysięgę przed urzędniczką stanu cywilnego. Dopiero później postanowili świętować w większym gronie. 

Zobacz także: Nie chcesz mieć tradycyjnej sukni ślubnej? Weź przykład z jednej z tych 5 gwiazd 

Ślub Przetakiewicz i Rooyensa w Grecji

Na początku października zakochani udali się na Półwysep Bałkański. W ich wielkim greckim weselu uczestniczyli najbliżsi pary - rodzina oraz przyjaciele.

Państwo młodzi byli ubrani na biało. Joanna miała aż dwie kreacje. Suknia ślubna, w której przysięgała ukochanemu miłość, pochodziła z kolekcji jej marki La Mania. Następnie przebrała się w kreację od Magdy Butrym. 

Rinke natomiast miał na sobie biały garnitur. Wieczorem postawił na czarno-biały smoking. Zobaczcie zdjęcia z tej bajecznej uroczystości. 

Zobacz także: Te suknie ślubne gwiazd cieszą się największą popularnością. Panny młode chcą mieć identyczne! 

Śluby znanych osób zawsze powodują ogromne poruszenie. Chyba że gwiazdy postanowią przechytrzyć wszystkich i... pobrać się w tajemnicy.