Zamknij

Prezent od rodziców rozczarował pannę młodą. Internauci są w szoku

03.10.2022 14:28

Ta panna młoda nie tak wyobrażała sobie zawartość prezentu ślubnego, który podarowali jej rodzice. Również internauci nie kryją rozgoryczenia.

Prezent od rodziców rozczarował pannę młodą. Internauci są w szoku
fot. SHUTTERSTOCK

Każda osoba, która dostaje zaproszenie na ślub, zastanawia się, jaki prezent ofiarować przyszłym małżonkom. Najczęściej goście decydują się na podarowanie im pieniędzy. Tak też zrobili rodzice pewnej panny młodej. Zawartość koperty jednak rozczarowała kobietę...

Zobacz także: Panna młoda zrobiła nietypowy prezent panu młodemu. Na sali rozległ się pisk

Prezent od rodziców rozczarował pannę młodą

O tej historii napisał portal kobieta.onet.pl, a podzieliła się nią sama panna młoda. Kobieta opisała swoją sytuację na popularnym forum internetowym. Zdradziła, że z okazji zamążpójścia dostała od rodziców pieniądze. Niedługo po powrocie z miesiąca miodowego wyszło jednak na jaw, że jej siostra w prezencie ślubnym otrzymała od nich dwukrotnie wyższą kwotę.

Panna młoda była w szoku, szczególnie że rodzicom bardzo dobrze się powodziło. Zawsze traktowali córki sprawiedliwie, dlatego nie rozumiała, dlaczego dali jej mniejszą sumę. W końcu postanowiła ich o to zapytać. Rodzice powiedzieli kobiecie, że dostała mniej pieniędzy, ponieważ jej mąż ma niskie zarobki.

Dostosowaliśmy sumę do waszego stylu życia - oznajmiła mama panny młodej.

Kobieta dodała, że jej siostra dostała więcej, ponieważ wyszła za bogatego mężczyznę i dzięki temu będzie mogła żyć na wysokim poziomie.

Internauci są w szoku

Wpis panny młodej spotkał się z żywą reakcją internautów. Użytkownicy forum są oburzeni zachowaniem rodziców kobiety. Wiele osób napisało, że to, co zrobili, jest okrutne i bardzo niesprawiedliwe. Inni zauważyli też, że skoro mąż siostry autorki wpisu zarabia więcej, to powinni oni dostać mniej pieniędzy, bo i tak nie potrzebują dodatkowej gotówki. Część osób napisała też, że według nich rodzice chcą poróżnić kobiety.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Pijawki zaatakowały pannę młodą. "Wszędzie było mnóstwo krwi"

loader
Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

RadioZET.pl/kobieta.onet.pl