Zamknij

Prezent na kawalerski. 8 najbardziej odlotowych pomysłów

26.05.2020
Aktualizacja: 26.05.2020 12:58
Prezent na wieczór kawalerski
fot. Shutterstock

Jeśli zastanawiasz się, co kupić na prezent na wieczór kawalerski, to jesteś we właściwym miejscu! Przedstawiamy 8 najbardziej odlotowych, niebanalnych pomysłów, które wprawią w doskonały nastrój przyszłego pana młodego!

Prezent na wieczór kawalerski w postaci wspólnej zabawy

Jeszcze do niedawna wieczór kawalerski kojarzył się nieodmiennie z wielką imprezą, hucznie zakrapianą alkoholem. Obecnie jednak coraz bardziej popularne stają się wspólne wyjścia w gronie przyjaciół całkowicie odbiegające od tego stereotypu, głównie dzięki atrakcjom oferowanym przez powstające jak grzyby po deszczu firmy.

Doskonałym prezentem na wieczór kawalerski mogą więc być: wizyta na torze wyścigowym, na ściance wspinaczkowej lub na polu golfowym, nurkowanie, gokarty, laser tag czy paintball.

Wyjazd jako prezent na wieczór kawalerski

Nieco podobnym, choć zapewne tańszym rozwiązaniem na prezent na kawalerski, jest zaproszenie przyszłego pana młodego na weekendowy wypad za miasto. Może się on wiązać ze spaniem w namiotach, paleniem ogniska czy łowieniem ryb.

A wszystko to w doborowym towarzystwie przyjaciół. Szczególnym prezentem na wieczór kawalerski będzie też zakup biletów i wspólny wyjazd na koncert gwiazdy światowego formatu, której przyszły pan młody jest fanem.

Niezapomniane przeżycie w prezencie na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to impreza, która przede wszystkim ma być wyjątkowa dla pana młodego. Jeśli wiemy, że lubi szybkie auta, zafundujmy mu jazdę po torze wyścigowym.

Jeśli interesuje się bronią, weźmy go na strzelnicę. Jeśli marzy o tym, by skoczyć na bangee lub polecieć helikopterem, zapewnijmy mu te atrakcje!

Zobacz także: Ile kosztuje ślub i wesele? Odpowiedź na to pytanie może przerazić

Prezent na wieczór kawalerski dla przyszłego statecznego męża

Uznaje się, że wieczór kawalerski to czas, w którym przyszły pan młody żegna się z szaleństwami, jakie być może uchodzą singlom, jednak nie przystoją statecznemu mężowi.

Nawiązując do tej zasady, można uszczęśliwić głównego bohatera wieczoru prezentem, o którym marzy, a na który nie może sobie pozwolić (lub też „nie wypada”, by go sobie kupił).

O czym mowa? Dobrym prezentem na wieczór kawalerski mogą być klocki Lego Star Wars dla fana Gwiezdnych Wojen, wyjątkowa edycja gry dla zaciętego gracza czy też plakat z ulubionym superbohaterem. Prezentacja takich prezentów nie obędzie się bez emocji i śmiechu, a o to przecież między innymi chodzi w wieczorze kawalerskim!

Gra towarzyska na prezent na wieczór kawalerski

Doskonałym pomysłem na prezent na wieczór kawalerski są gry towarzyskie, zwłaszcza ruletka, która będzie nawiązywać do gorącego Las Vegas, a jednocześnie sprawi, że emocje związane z wygraną czy przegraną będą sięgać zenitu.

Gra w ruletkę podczas wieczoru kawalerskiego zintegruje całe towarzystwo (co ma znaczenie szczególnie wtedy, gdy w jego skład wchodzą osoby, które się nie znają).

Ekstremalną wersją ruletki jest alkoruletka, która jednak – przyznajmy – może przyczynić się do nadspodziewanie wczesnego zakończenia imprezy.

Zobacz także: Czy opłaca się brać ślub cywilny? Zobacz na jakie koszty musisz się przygotować

Ulubione trunki, kieliszki lub kufle

Jeśli już mowa o alkoholu, którego zwykle nie braknie na większości wieczorów kawalerskich, trzeba wspomnieć o gadżetach, które świetnie nadają się na prezent dla przyszłego pana młodego gustującego w wybranych trunkach.

Mowa tu między innymi o zestawie kieliszków z zabawnymi napisami, kuflu z personalizowanym mottem czy też oryginalnym nosidełku na piwo, które będzie bardzo praktycznym prezentem na kawalerski.

Można także pokusić się o sprezentowanie głównemu bohaterowi wieczoru nietypowo zapakowanej whiskey lub beczułki z piwem ozdobionej grawerem.

Gry i gadżety erotyczne dla dwojga

Wieczór kawalerski nie może się obyć bez akcentów nawiązujących do miodowego miesiąca, który czeka młodych małżonków. Oferta sklepów w tym zakresie jest ogromna, a wybrane gadżety mogą okazać się nie tylko zabawnym dodatkiem do imprezy, ale też przydatnym akcesorium.

Do najczęściej wybieranych prezentów należą tu karty, kostki i inne gry erotyczne, pluszowe kajdanki, linki czy też kubki z pozycjami z Kamasutry.

Zobacz także: Ile kosztuje ślub i wesele? Odpowiedź na to pytanie może przerazić

Koszulki, kamizelki, skarpetki – drobiazgi, które tworzą atmosferę

Wieczory kawalerskie mają to do siebie, że ich uczestnicy lubią wyróżnić się z tłumu, a dotyczy to zwłaszcza przyszłego pana młodego.

Do tego celu idealnie nadają się wszelkiego rodzaju koszulki, skarpetki, nakrycia głowy czy też kamizelki odblaskowe z zabawnymi napisami, które tworzą nastrój i świetnie nadają się na prezent wręczony na samym początku imprezy.

Takie pomysły na prezent na kawalerski są niezbędne, jeśli chcemy, by ten jedyny w życiu wieczór stał się pod każdym względem niezapomniany i wyjątkowy.