Zamknij

Poszła na przymiarkę sukni ślubnej. Okazało się, że kreacja nie miała należeć do niej

18.08.2022 12:56

Ta panna młoda wybrała się na przymierzenie swojej wymarzonej sukni ślubnej. Nie spodziewała się jednak, że w salonie ujrzy taki widok.

Poszła na przymiarkę sukni ślubnej. Okazało się, że podszyła się pod pannę młodą
fot. Shutterstock

Poszukiwanie idealnej sukni ślubnej to dla każdej panny młodej jeden z najbardziej emocjonujących momentów podczas przygotowań do wesela. Kobiety z reguły umawiają się z pracownikami wybranego przez siebie salonu na przymiarki i ewentualne poprawki. Tak też zrobiła ta panna młoda. Nie spodziewała się jednak, że gdy przybędzie na miejsce, ujrzy widok, którego nie chciałaby zobaczyć żadna kobieta. Sami zobaczcie, co takiego jej się przytrafiło.

Zobacz także: Pocięła suknię ślubną swojej cioci. Musiała za nią słono zapłacić

Poszła na przymiarkę sukni ślubnej. Okazało się, że podszyła się pod pannę młodą

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @kasias_bridal. Kobieta na co dzień pracuje w salonie z sukniami ślubnymi. Opowiedziała, jaka historia niedawno jej się przytrafiła.

Była umówiona na przymiarkę sukni z kobietą o imieniu Patty. Panna młoda miała pojawić się w salonie o godzinie 12 i przyszła nawet 3 minuty przed czasem. Przymierzyła 4 różne, bardzo błyszczące kreacje. 

Powiedziała mi, że będzie miała wielkie, cygańskie wesele - zdradziła tiktokerka.

Następnie panna młoda zaczęła panikować i... uciekła do łazienki. Powodem była osoba, która pojawiła się w drzwiach salonu. Tiktokerka myślała, że to znajoma, która przyszła doradzić pannie młodej. Okazało się jednak, że sama nią jest. To właśnie ona była kobietą umówioną na przymierzenie sukni i dotarła do salonu spóźniona o pół godziny. 

Zobacz także: Narzeczony bez pytania zwrócił jej suknię ślubną. "Byłam zszokowana"

Panna młoda nakryła swoją siostrę na mierzeniu jej sukni ślubnej

Okazało się, że kobieta, która do tej pory mierzyła suknie, jest siostrą bliźniaczką panny młodej. 

Kiedy są razem, widać niewielkie różnice, ale wyglądają identycznie. Poza tym pamiętajcie, że kiedy umawiam się z kimś na spotkanie, nie wiem, jak ci ludzie wyglądają - tłumaczy tiktokerka. 

Jej słowa nie dotarły jednak do panny młodej, która zrobiła jej karczemną awanturę za to, że pozwoliła przymierzyć jej suknię ślubną innej kobiecie. Następnie pokłóciła się także ze swoją siostrą, po czym obie opuściły salon tiktokerki.

Co sądzicie o tej dziwacznej sytuacji? 

Zobacz także: Modne suknie ślubne 2022 roku. Te modele będą królować w nadchodzących miesiącach

loader
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i welonie
8 Zobacz galerię
fot. SYLWIA FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/TikTok