Zamknij

Policja aresztowała parę młodą na weselu. Powodem była suknia ślubna

03.08.2022 13:41

Ta para młoda dzień swojego ślubu z pewnością zapamięta na długo. Niestety raczej nie będą to przyjemne wspomnienia...

Policja aresztowała parę młodą na weselu. Powodem była suknia ślubna
fot. SHUTTERSTOCK

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu człowieka. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chciałaby, żeby ten wyjątkowy dzień przebiegł dokładnie tak, jak sobie to zaplanowała. Jednak nie wszystko da się przewidzieć, a los - jak wiadomo - lubi płatać figle. Jakiś czas temu przekonali się o tym ci świeżo upieczeni małżonkowie. Ich przyjęcie weselne zostało zakłócone przez policję.

Zobacz także: Przyszła na ślub kuzynki cała na biało. Nie to jednak było najgorsze

Policja aresztowała parę młodą na weselu

Tę niecodzienną historię opisał portal gazeta.pl. Pewna kobieta podzieliła się nią na popularnym forum internetowym Reddit. Zdradziła, że była gościem na weselu swojego znajomego Adama. Co ciekawe, mężczyzna został mężem po raz drugi. 38-latka wyjaśniła, że wcześniej związany był z Mary, ich wspólną koleżanką. Wszyscy znali się z pracy.

Małżeństwo Adama i Mary nie przetrwało jednak próby czasu. Mężczyzna zdradzał swoją wybrankę, dlatego ta postanowiła od niego odejść. Niedługo później oświadczył się swojej kochance Chelsea i to właśnie z nią brał teraz ślub.

Gdy 38-latka zobaczyła pannę młodą, zamurowało ją. Jej suknia była łudząco podobna do tej, którą miała na sobie Mary podczas swojej uroczystości ślubnej. Natychmiast zrobiła zdjęcie stylizacji i wysłała je koleżance. Po godzinie na weselu zjawiła się policja. 

Panna młoda wzięła ślub w skradzionej sukni

Okazało się, że pamięć 38-latki nie zawiodła i rzeczywiście Chelsea założyła suknię ślubną byłej żony męża. Co więcej, miała na sobie również jej biżuterię. Zarówno ubranie, jak i dodatki zniknęły z domu Mary tuż po rozwodzie.

Podobno Mary wcześniej pytała Adama, czy zabrał te rzeczy, ale on temu zaprzeczył. Gdy Mary zobaczyła zdjęcie, zrozumiała, że Adam ją okłamał i okradł - wyjaśniła autorka wpisu.

Zobacz także: Polacy na weselach narzekają na wszystko. Te komentarze zdarzają się najczęściej

Policjanci kazali Chelsea oddać sukienkę i biżuterię. Ta jednak nie była zadowolona z tego faktu i zaczęła się wykłócać. Po chwili do awantury dołączył Adam. Para młoda obrażała funkcjonariuszy, dlatego postanowiono zabrać ich na komisariat. Gościom zaś zalecono się rozejść. 

loader
Pamela Anderson wzięła ślub drugi raz z tym samym mężem
7 Zobacz galerię
fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot/East News

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl