Zamknij

Planujesz podróż poślubną? Te kierunki przyniosą ci szczęście w małżeństwie

18.11.2020 11:57
Para młoda w podróży poślubnej w Dubrowniku
fot. Shutterstock

Podróż poślubna to jedna z tych rzeczy, na którą pary młode czekają najbardziej. Jeżeli szukasz odpowiedniego kierunku, wybierz jeden z tych - one przynoszą szczęście.

Przygotowania do ślubu zawsze są niezwykle wyczerpujące. Nic więc dziwnego, że młodzi często z utęsknieniem czekają na... podróż poślubną, podczas której w końcu będą mogli odpocząć. Wybór kierunku takiej wyprawy nie jest jednak rzeczą prostą. Zwłaszcza że są miejsca na podróż poślubną, które przynoszą pecha. Nic się jednak nie martwcie! Istnieją bowiem także takie miejsca na podróż poślubną, które przynoszą szczęście w małżeństwie. Jeżeli zatem chcecie mieć pomyślność w związku, koniecznie zdecydujcie się na jeden z tych kierunków.

Zobacz także: Te kolory będą królowały na ślubach i weselach w 2021 roku. TOP 6 najmodniejszych

Podróż poślubna: te miejsca przynoszą szczęście w małżeństwie

Ze ślubem związanych jest wiele zabobonów. Istnieją różne przesądy ślubne, których przede wszystkim panny młode starają się przestrzegać.

Niektórzy się z tego śmieją, ale my was rozumiemy - lepiej dmuchać na zimne. Dlatego też warto rozsądnie wybrać kierunek podróży poślubnej, żeby nie mieć pecha w małżeństwie.

Są takie miejsca, które przynoszą szczęście świeżo upieczonym parom młodym. A przynajmniej tak wynika z badań, które przeprowadził serwis Compare.bet.

Jak się okazuje, najszczęśliwsze są pary, które swoją podróż poślubną spędziły w Kalifornii, na Hawajach, w Bangkoku lub Nairobi. 

To jednak nie wszystko! Małym odsetkiem rozwodów cieszą się także ci nowożeńcy, którzy zaraz po ślubie wybrali się w podróż do: Wenecji, Dubrownika, Buenos Aires oraz Cancun.

Jak widzicie zatem, macie wiele możliwości podróżniczych i to na różnych kontynentach. Nie warto więc kusić losu i lepiej wybrać jedno z tych pięknych i romantycznych miejsc. 

Zobacz także: Rocznice ślubu mogą zaskoczyć nazwami. Które z nich są najważniejsze? 

Szukasz idealnego miejsca na wesele? Sprawdź nasze TOP 10 i wybierz wymarzoną salę na swój ślub!