Zamknij

Planujesz podróż poślubną w jednym z tych miejsc? Rozwód gwarantowany

13.11.2020 10:25

Podróż poślubna to moment, gdy para młoda może zrelaksować się w wymarzonym miejscu. Trzeba jednak uważać! Niektóre popularne cele podróży przynoszą pecha.

Para młoda podczas podróży poślubnej na Malediwach
fot. Shutterstock

Niektórym wydaje się, że ślub i wesele to jeden dzień zabawy, a pary młode doskonale wiedzą, że to miesiące przygotowań i samo wydarzenie połączone jest z wieloma innymi. Wielu narzeczonych nie wyobraża sobie bowiem tego dnia bez wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, a gdy emocje już opadną... podróży poślubnej. To właśnie idealny moment na odpoczynek po miesiącach przygotowań do ślubu. Okazuje się jednak, że nie każdy cel podróży jest dobry. Niektóre miejsca na świecie przynoszą pecha świeżo upieczonym małżonkom i... zwiastują rozwód.

Zobacz także: Te kolory będą królowały na ślubach i weselach w 2021 roku. TOP 6 najmodniejszych

Podróż poślubna: te miejsca przynoszą pecha i zwiastują rozwód

Portal Glamour.pl powołuje się na statystyki, z których jasno wynika, że te miejsca na świecie przynoszą pecha nowożeńcom. 

Badania przeprowadzono wśród 3 tysięcy ankietowanych. Spośród nich wybrano te pary, których związek zakończył się rozwodem lub separacją. Okazuje się, że wielu z nich łączyły konkretne kierunki podróży poślubnych.

Aż 20% ankietowanych, których małżeństwa skończyły się rozwodem, wskazało Malediwy jako miejsce podróży poślubnej. Niewiele mniej, bo aż 17%, udało się natomiast do Marrakeszu

Okazuje się, że nie tylko wyspy położone na Oceanie Indyjskim przynoszą pecha parom młodym. Wśród rozwodników znaleźli się też tacy, którzy wskazali wyspy Bora-Bora oraz Bali. Każde z tych miejsc wskazało ponad 10% ankietowanych. 

Jak zatem widzicie, egzotyczne kierunki nie do końca przynoszą szczęście. Nam się jednak wydaje, że to i tak od was przede wszystkim zależy, czy wasze małżeństwo będzie udane. Nie musicie zatem bać się żadnego miejsca na świecie. 

Zobacz także: Nazwy rocznic ślubu mogą być zaskakujące. Które z nich są najważniejsze? 

loader

Szukasz idealnego miejsca na wesele? Sprawdź nasze TOP 10 i wybierz wymarzoną salę na swój ślub!