Zamknij

Podbiegł do pana młodego podczas ślubu. To, co zrobił, rozbawiło internautów

22.06.2022 10:20
Podbiegł do pana młodego podczas ślubu. To, co zrobił, rozbawiło internautów
fot. SHUTTERSTOCK

Pewien mężczyzna w trakcie ślubu postanowił podejść do pana młodego. Powód, dla którego zjawił się przed ołtarzem, rozbawił internautów do łez.

Bycie drużbą to prawdziwy zaszczyt, ale trzeba pamiętać, że taka osoba ma szereg obowiązków. Zazwyczaj pomaga w organizacji wesela, dba o potrzeby nowożeńców i zabawia gości. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę pewien mężczyzna, który postanowił, że zaopiekuje się panem młodym, jak najlepiej może. Jego zachowanie podczas ślubu rozbawiło internautów.

Zobacz także: Znalazła suknię ślubną w lumpeksie za 39 zł. "Prawdziwa perełka"

Podbiegł do pana młodego podczas ślubu

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie ze ślubu, które szybko stało się hitem internetu. Widać na nim państwa młodych stojących przed ołtarzem. Kobieta ma na sobie przepiękną białą suknię i długi welon, zaś jej partner ubrany jest w ciemny garnitur. W ławkach za nimi siedzą natomiast ich bliscy i przyjaciele.

W pewnym momencie do nowożeńców podbiega pewien mężczyzna, prawdopodobnie drużba, który wyjmuje rolkę do ubrań i zaczyna czyścić nią marynarkę i spodnie pana młodego. Ale to nie koniec. Po chwili chucha na głowę przyjaciela, a następnie poleruje ją poszetką wyciągniętą ze swojego garnituru. 

Zachowanie drużby rozbawiło internautów

Nagranie ze ślubu obiegło sieć i stało się viralem. Zdobyło ponad 2 miliony polubień i tysiące komentarzy. Internauci nie kryją swojego rozbawienia. Wiele osób napisało, że sami chcieliby mieć na swoim weselu takiego drużbę. 

Po prostu upewnia się, że pan młody wygląda nieskazitelnie.

 

Jeśli mój drużba taki nie będzie, nie chcę go - brzmią komentarze zamieszczone pod wideo.

A wy co sądzicie o zachowaniu drużby?

Zobacz także: Ślub i wesele w Polsce za mniej niż 15 tys. zł. Panna młoda zdradziła, jak zaoszczędziła na ceremonii

Gwyneth Paltrow w skórzanej kurtce i Brad Pitt w dzierganej czapce trzymają się za ręce
10 Zobacz galerię
fot. SIPA/East News

RadioZET.pl