Zamknij

Pocięła suknię ślubną swojej cioci. Musiała za nią słono zapłacić

10.11.2021 11:53

Relacje rodzinne nie zawsze układają się po naszej myśli. Ta siostrzenica była zazdrosna o suknię ślubną swojej cioci, więc... postanowiła ją zniszczyć.

Pocięła suknię ślubną swojej cioci. Musiała za nią słono zapłacić
fot. Shutterstock

Ślub i wesele to wydarzenie, które wzbudza sporo emocji i to nie tylko u pary młodej. Również najbliżsi zakochanych mają różne odczucia związane z ich uroczystością - zazwyczaj jest to radość, ale czasami bywa i tak, że pojawia się ukłucie zazdrości oraz złość. Na ogół to matki panów młodych nie potrafią znieść tego, że ich syn się żeni. Są bowiem takie typy kobiet, które mają na pieńku z mamami swoich partnerów. Tym razem kłótnia nie wybuchła jednak między teściową i synową, tylko pomiędzy panną młodą a jej... siostrzenicą.

Zobacz także: Rodzina panny młodej nie wie, czy powinna pojawić się na ślubie. Wszystko przez niewiernego pana młodego

Była zazdrosna o suknię ślubną swojej cioci

Portal thesun.co.uk przytoczył historię panny młodej, która dostała wyjątkową suknię ślubną od swojej zmarłej babci. Była to dla niej zatem wyjątkowa kreacja i wszystko ułożyłoby się idealnie, gdyby nie jej zazdrosna siostrzenica. 

Rodzinną historią podzielił się tata nastolatki, który jest jednocześnie bratem panny młodej. Na portalu reddit.com napisał post, w którym zamieścił tę szokującą opowieść.

Okazuje się, że córka mężczyzny chciała przymierzyć suknię jego siostry. Obawiali się jednak, że ją zniszczy, ponieważ ma okrąglejsze kształty od swojej cioci. Dziewczyna jednak postanowiła się zemścić. Gdy jej ojciec i ciotka pojechali do sklepu, zdecydowała się... pociąć suknię ślubną, której nie mogła przymierzyć.

Gdy mężczyzna i jego siostra wrócili do domu, ujrzeli porwaną kreację, która leżała niechlujnie na podłodze. Nastolatka stwierdziła, że przymierzyła suknię i nie mogła jej zdjąć, dlatego postanowiła ją pociąć. Przyszła panna młoda na początku była w szoku, ale później się wściekła. 

Zobacz także: Mama pana młodego założyła białą suknię na wesele. Potem obraziła się na pannę młodą

Pocięła suknię ślubną swojej cioci. Musiała za nią słono zapłacić

Cała rodzina cieszyła się, że babcia będzie obecna na ślubie właśnie poprzez tę kreację. Jej wartość sentymentalna przewyższała wszystko, ale istotny był także koszt, na jaki ostatecznie suknia została wyceniona. 

Babcia uszyła ręcznie większą część sukienki, użyła bardzo drogiego materiału i poświęciła łącznie około 500 godzin na jej wykonanie (...). W sumie sukienka kosztowała 12 tysięcy dolarów - napisał mężczyzna. 

Nastolatka musiała pokryć całą kwotę. Tym samym wykorzystała swoje oszczędności, które odkładała na studia. Rodzice pozwolili jej na to, ponieważ po kryjomu sami przygotowali dla niej fundusz na edukację. Stwierdzili jednocześnie, że to będzie dobrą nauczką dla niesfornej dziewczyny. 

Ta historia powinna być przestrogą dla każdego, że zazdrość nie popłaca. Zgadzacie się? 

Zobacz także: 140 gości odmówiło jej obecności na ślubie. Nie chcieli płacić 3 tysięcy funtów

loader
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej i welonie
8 Zobacz galerię
fot. SYLWIA FOTEK/REPORTER/East News

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com