Zamknij

Twój partner zachowuje się w ten sposób? To znaczy, że nie nadaje się na męża

01.04.2021 15:24
Zakochana para przytula się w kuchni
fot. Shutterstock

Wiele kobiet zastanawia się, czy ich partner jest dobrym kandydatem na męża. Jeżeli robi te rzeczy, nie nadaje się do małżeństwa.

Każdy chciałby wiedzieć, czy jego partner to dobry materiał na współmałżonka. Zastanawiają się nad tym zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Oczywiście nie ma na to złotej rady. Zazwyczaj pomóc może jedynie przetestowanie związku w różnych sytuacjach. Okazuje się jednak, że panie mogą również spróbować przewidzieć, czy ich partner nadaje się na męża. Wystarczy zastanowić się, czy robi te 4 rzeczy. Jeżeli tak, najprawdopodobniej nie dorósł jeszcze do tego, żeby się ustatkować. 

Zobacz także: Kiedy facet jest gotowy, żeby się ustatkować? Zdradza to jego wiek

Po czym poznać, że facet nadaje się na męża? Tego nie powinien robić

Niektórzy faceci to duże dzieci. Nie są w stanie się ustatkować, w związku z czym nie nadają się do małżeństwa.

Po czym poznać, że mężczyzna nie dorósł do tego, żeby być mężem? Portal Yourtango.com przedstawił 4 rzeczy, które pomogą wam to rozpoznać. 

1. Nie ma stałej pracy

Mężczyzna, który poważnie myśli o przyszłości, będzie próbował się usamodzielnić i ustatkować. Właśnie dlatego postara się być samowystarczalny. A to zapewnić mu może jedynie stabilna praca. Jeżeli twój partner wciąż nie znalazł dla siebie zajęcia i nie potrafi zagrzać miejsca dłużej w jednej firmie, niekoniecznie nadaje się na męża. 

2. Nie potrafi zajmować się obowiązkami domowymi

Gdy próbujemy się usamodzielnić, zaczynamy przykładać większą wagę do obowiązków domowych. Dawniej to przede wszystkim kobiety zajmowały się takimi rzeczami. Na szczęście czasy się zmieniły i panowie powinni odciążać ukochane w takich zadaniach. Jeżeli twój wybranek nie potrafi zrobić porządków, ani ugotować obiadu, zastanów się, czy będzie dla ciebie wsparciem po ślubie. 

Zobacz także: 5 sposobów na udane małżeństwo. Te badania nie pozostawiają wątpliwości

3. Mieszka z rodzicami

Każdy, kto wyprowadził się z domu rodzinnego, doskonale wie, że życie na własny rachunek wygląda zupełnie inaczej niż podczas mieszkania z rodzicami. Jeżeli twój partner nie dotarł jeszcze do tego etapu dorosłości, prawdopodobnie nie będzie mu tak łatwo odnaleźć się w nowej sytuacji. 

4. Nie ma własnego życia

Oczywiście przywiązanie w związku jest istotne. Nie można jednak być od siebie uzależnionym 24 godziny na dobę. Każdy z nas powinien mieć własne życie poza relacją. Dzięki temu związek stanie się zdrowszy i o wiele łatwiej będzie wam się porozumieć. Jeżeli on nie potrafi tego pojąć, być może nie dorósł jeszcze do małżeństwa. 

Zobacz także: Masz te cechy? Według mężczyzn jesteś idealną kandydatką na żonę

Ludzie, którzy kierują się uczuciami, bywają nieprzewidywalni. Te gwiazdy wzięły ślub pod wpływem emocji i szybko tego pożałowały.