Zamknij

Po 70 latach włożyła swoją suknię ślubną. Internauci są wzruszeni

09.05.2022 09:11
Po 70 latach włożyła swoją suknię ślubną. Internauci są wzruszeni
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna para z okazji 70-lecia małżeństwa postanowiła zrobić coś wyjątkowego. Wzięła udział w romantycznej sesji zdjęciowej, podczas której kobieta pozowała w swojej sukni ślubnej. Internauci nie kryją wzruszenia.

Wiele kobiet po ślubie postanawia sprzedać swoją suknię. Są jednak osoby, które wolą zatrzymać weselne kreacje i co jakiś czas wracać wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia. Tak też było w przypadku Nancy Lubbers. 87-latka włożyła sukienkę, w której lata temu powiedziała sakramentalne "tak" i wzięła udział w romantycznej sesji zdjęciowej ze swoim mężem.

Zobacz także: Siostra pana młodego kazała mu przełożyć wesele. Powód zaskakuje

Po 70 latach włożyła swoją suknię ślubną

Jak czytamy na portalu dailymail.co.uk, Melvin Lubbers i Nancy pobrali się 6 stycznia 1952 roku, kiedy kobieta miała zaledwie 16 lat. Obecnie mieszkają w południowej Dakocie. Para doczekała się 5 dzieci, 12 wnucząt oraz 21 prawnuków. 

Na początku 2022 roku Melvin i Nancy świętowali 70-lecie małżeństwa. Z tej okazji ich najmłodsza wnuczka Anna, która jest fotografką ślubną, postanowiła zrobić im sesję zdjęciową w rodzinnym ogrodzie. To właśnie ona wpadła na pomysł, by jej babcia pozowała w swojej sukni. Z kolei mężczyzna włożył wojskowy garnitur (Melvin otrzymał wezwanie do służby zaledwie trzy tygodnie po ślubie).

To była wielka radość, że mogłam włożyć swoją ślubną kreację. Moja sukienka była wyjątkowa i pamiętam, że bardzo mi się wtedy podobała, więc postanowiłam ją zachować. Sesja zdjęciowa była dla nas świetną zabawą - powiedziała 87-letnia Nancy.

Z okazji 70-lecia małżeństwa wzięli udział w sesji zdjęciowej. Internauci są wzruszeni

Zdjęcia Melvina i Nancy natychmiast obiegły sieć. Internauci nie kryli wzruszenia. Wiele osób napisało, że sesja jest wspaniała. Posypały się również gratulacje dla dziadków Anny z okazji 70-lecia ich małżeństwa.

Zdjęcia są niesamowite.

 

Nie będę płakać, obiecuję...

 

To jest takie urocze - brzmią komentarze na Instagramie.

A wam jak się podoba ta wyjątkowa sesja?

Zobacz także: Panna młoda pokazała dekorację weselną i zaliczyła wpadkę. "Kilka centymetrów może wiele zmienić"

Joanna Przetakiewicz w skórzanej kurtce i Rinke Rooyens w czarnym golfie z pieskiem na pokazie La Mani
10 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

RadioZET.pl/dailymail.co.uk