Zamknij

Po 30 latach wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną. Treść ogłoszenia oburzyła internautów

10.05.2022 12:34

Pewna kobieta po 30 latach postanowiła sprzedać swoją suknię ślubną. Treść ogłoszenia, które zamieściła w sieci, nie spodobała się jednak internautom. Jej wpis wywołał prawdziwą burzę.

Po 30 latach wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną. Treść ogłoszenia oburzyła internautów
fot. SHUTTERSTOCK

Wiele kobiet po ślubie postanawia sprzedać swoją suknię. Nic zresztą dziwnego, w końcu weselne kreacje nie należą do najtańszych. Ostatnio na taki krok zdecydowała się jedna z internautek. Jej ogłoszenie nie przypadło jednak do gustu użytkownikom sieci. "Jest okropna" - brzmią komentarze.

Zobacz także: Po 70 latach włożyła swoją suknię ślubną. Internauci są wzruszeni

Wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną sprzed 30 lat

O tej historii napisał portal onet.pl. Nietuzinkowa oferta sprzedaży pojawiła się na Facebooku, ale jej treść tak oburzyła jedną z internautek, że ta postanowiła udostępnić ogłoszenie na swoim profilu na Twitterze. Jego autorką jest mieszkająca w Las Vegas seniorka. Kobieta napisała, że chce sprzedać za 800 dolarów (ok. 3500 zł) suknię marki David's, którą miała na swoim ślubie w 1994 roku. Dodała, że kreacja jest w idealnym stanie.

Seniorka wyjaśniła również, dlaczego postanowiła sprzedać sukienkę dopiero po niemal 30 latach. W ogłoszeniu zdradziła, że początkowo miała nadzieję, że jej ślubna stylizacja pozostanie w rodzinie. Jak napisała, jej synowie jednak związali się z kobietami, które noszą większe rozmiary niż ona w dniu wesela. 

Moje synowe są za duże (...) Myślałam, że jeden z moich synów znajdzie sobie jakąś mniejszą partnerkę, ale nie. Chciałam też zachować sukienkę dla moich wnuczek, ale one również będą ogromne i nie zmieszczą się - brzmi treść oferty.

Opublikowała ogłoszenie sprzedaży sukni ślubnej. Internauci nie kryją oburzenia

Post na Twitterze spotkał się z żywą reakcją internautów. Użytkownicy sieci są oburzeni treścią ogłoszenia. Wiele osób napisało, że seniorka nie powinna opisywać w ten sposób sylwetek swoich synowych i wnuczek, a szczególnie używać słowa "ogromne".

Inni zauważyli też, że kobieta błędnie założyła, że ktokolwiek z jej rodziny będzie chciał pójść do ołtarza w przestarzałej, niemodnej już sukience. Internauci uważają, że żadna panna młoda nie powinna mieć narzuconej przez kogoś stylizacji.

A wy co sądzicie o treści tego wpisu?

Zobacz także: Panna młoda pokazała dekorację weselną i zaliczyła wpadkę. "Kilka centymetrów może wiele zmienić"

loader
Śluby gwiazd: w jakim wieku polskie gwiazdy wzięły ślub?
10 Zobacz galerię
fot. AGENCJA SE/East News

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/onet.pl