Zamknij

Pijawki zaatakowały pannę młodą. "Wszędzie było mnóstwo krwi"

28.09.2022 12:09

Ta panna młoda z pewnością nie tak wyobrażała sobie dzień swojego ślubu. Podczas pierwszego tańca po jej nogach zaczęła spływać krew...

Pijawki zaatakowały pannę młodą. "Wszędzie było mnóstwo krwi"
fot. SHUTTERSTOCK

Ślub to dla wielu osób jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że każda para chciałaby, żeby ten dzień był wyjątkowy i przebiegł bez żadnych komplikacji. Jednak - jak wiadomo - los lubi płatać figle. Jakiś czas temu przekonali się o tym pewni nowożeńcy. Podczas pierwszego tańca po nogach panny młodej zaczęła spływać krew.

Zobacz także: Było jej gorąco na weselu. Nie uwierzycie, co zrobiła z suknią ślubną 

Pijawki zaatakowały pannę młodą. "Wszędzie było mnóstwo krwi"

Madalyn Wise z pewnością nie tak wyobrażała sobie swój pierwszy taniec. Australijka bawiła się na parkiecie ze swoim mężem Jaydenem, gdy w pewnym momencie jej teściowa zauważyła, że po nogach kobiety spływa krew. Bliscy natychmiast ruszyli na ratunek. Okazało się, że kilka pijawek przyczepiło się do nogi panny młodej.

Były trzy ogromne pijawki. Jedna ukryła się pod stopą, druga pod zgięciem kolana, a trzecia na nodze. Musiały być tam przez jakieś trzy godziny. Jedna tak się najadła, że sama odpadła i dlatego tak intensywnie krwawiłam. Wszędzie było mnóstwo krwi - powiedziała panna młoda.

Australijka wyjaśniła, że ślub odbył się na Gold Coast w głębi lądu, gdzie na kilka tygodni przed ich uroczystością były intensywne opady deszczu. Madalyn powiedziała też, że po ceremonii, a przed weselem, miała z mężem sesję zdjęciową. Świeżo upieczeni małżonkowie pozowali na polu w "długiej, błotnistej trawie". To właśnie wtedy pijawki - według kobiety - mogły przyczepić się do jej nóg. 

Jak podał portal nypost.com, kiedy Madalyn Wise po raz pierwszy zobaczyła, że po jej nogach spływa krew założyła, że dostała przedwczesnej miesiączki. Gdy dowiedziała się prawdy, była w szoku.

Internauci komentują

Nagranie panny młodej na TikToku, w którym pokazała, jak wyglądała podczas ślubu, obiegło sieć i stało się hitem internetu. Wideo zostało obejrzane ponad 37 mln razy. 

Nowy strach odblokowany.

 

Wolałabym, żeby to był okres - czytamy komentarze zszokowanych użytkowników.

A wy boicie się pijawek?

Zobacz także: Stworzyła listę wymagań dla gości weselnych. Niektóre punkty zaskakują

loader
Gwiazdy, które się rozstały, a dziś są już po ślubie. Dały sobie drugą szansę
10 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News

RadioZET.pl/nypost.com/tiktok/ofeminin.pl