Zamknij

Jak Meghan wyglądała na swoim pierwszym ślubie? Miała suknię podobną do kreacji Kate

17.02.2021 10:48
Meghan Markle siedzi na fotelu w granatowej marynarce
fot. Birdie Thompson/AdMedia/Sipa USA/East News

Zanim Meghan Markle poznała księcia Harry'ego, miała za sobą już ślub i rozwód. Jak wyglądała podczas swojego pierwszego wesela? Sami zobaczcie.

Przeszłość Meghan Markle niby jest powszechnie znana, ale mało kto kojarzy, co działo się w jej życiu, zanim została księżną. Amerykańska aktorka była gwiazdą serialu "Suits" i przez 10 lat pozostawała w związku z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Przez dwa lata byli nawet małżeństwem. Ich relacja zakończyła się jednak rozwodem, co wzbudziło ogromne kontrowersje, gdy Meghan związała się z księciem Harrym. Mało zatem mówi się na temat jej pierwszego ślubu. W sieci pojawiło się jednak zdjęcie z jej wesela, na którym możemy zobaczyć, jaką wówczas miała suknię. 

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle wciąż cieszy się popularnością. Wiemy, co się z nią stało

Pierwszy ślub Meghan Markle: jaką miała suknię ślubną?

Wszyscy wiemy, że Meghan Markle, zanim poznała księcia Harry'ego, była zamężna. Swój pierwszy ślub wzięła z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. 

Ceremonia odbyła się w 2011 roku na Jamajce. Suknia ślubna panny młodej w niczym nie przypominała tej, na którą zdecydowała się kilka lat później podczas królewskiej ceremonii. 

Gdy wychodziła za Harry'ego postawiła na prostą kreację. Podczas pierwszego ślubu jej suknia także była skromna, ale w zupełnie innym stylu.

Przede wszystkim kreacja Meghan nie miała ramiączek. W jej pasie umieszczono natomiast srebrne ozdoby. Jak podaje Onet, dosłownie pięć miesięcy wcześniej w niemal identycznej sukni wystąpiła księżna Kate.

Middleton podczas ślubu z księciem Williamem miała dwie kreacje. Wszyscy doskonale pamiętamy tę koronkową, którą założyła do kościoła. Podczas przyjęcia weselnego pojawiła się jednak w sukni bez ramiączek. Barki przysłoniła białym bolerkiem. Na jej kreacji również znalazł się błyszczący pas.

Sami zobaczcie i oceńcie, czy Meghan mogła wzorować się na Kate podczas doboru sukni ślubnej. 

Zobacz także: Najdroższe suknie ślubne rodziny królewskiej. Numer jeden nie należy do brytyjskiej księżniczki

Księżna Kate w drugiej sukni ślubnej
fot. Rex Features/EAST NEWS

Meghan i Harry - krótka historia związku

O związku Meghan i Harry'ego media mówiły od dłuższego czasu. Swoją relację potwierdzili 8 listopada 2016 roku, a rok później oficjalnie ogłoszono ich zaręczyny. 

Meghan Markle za księcia Harry'ego wyszła 19 maja 2018 roku. Ich ceremonia odbyła się na zamku w Windsorze. 6 maja 2019 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn Archie. W lutym 2021 ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. 

Zobacz także: Zaskakująca tradycja ślubna rodziny królewskiej. Dotyczy sukni panny młodej

Te suknie ślubne gwiazd cieszą się największą popularnością! Przyszłe panny młode też chcą mieć takie.

Źródło: Onet.pl