Zamknij

Jak zaskoczyć żonę lub męża na pierwszą rocznicę ślubu? Te prezenty będą idealnym pomysłem

Anna Respondek
05.06.2020 12:57

Dzięki tym pomysłom pierwsza rocznica ślubu będzie niezapomniana. O takich prezentach marzą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jednak, nie wolno zapominać również o wyjątkowych życzeniach na pierwszą rocznice ślubu, które uświetnią to wydarzenie.

Pierwsza rocznica ślubu
fot. Shutterstock

Pierwsza rocznica ślubu nazywana papierową, to ważne wydarzenie w życiu każdego małżeństwa. Ukochani wciąż wspominają ślub i wesele i choć od szampańskiej zabawy upłynął już rok, emocje wciąż w nich buzują. Dlatego właśnie większość partnerów zastanawia się, jaki prezent na pierwszą rocznicę ślubu będzie idealny i co zrobić, aby ten dzień po raz drugi był wyjątkowy. Te pomysły powinny skraść serce zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Taki prezent na rocznicę ślubu to marzenie każdego z nas.

Zobacz także: Co kupić mężowi lub żonie na 10 rocznicę ślubu? Zaskakujące pomysły

Pierwsza rocznica ślubu - prezenty

1. Kolacja

Kolacja przy świecach może brzmieć banalnie, jednak wystarczy sprawić, aby nie była standardowa. Po pierwsze można zorganizować ją w zupełnej tajemnicy i już tym zaskoczyć partnera lub partnerkę. Skoro pierwsza rocznica ślubu nazywana jest papierową, aby zaakcentować tę tradycję, warto zainwestować w zaproszenie, które poczta w odpowiednim czasie dostarczy do ukochanego lub ukochanej. Dodatkową niespodzianką będzie również przysłanie po partnerkę limuzyny, która przywiezie ją do odpowiedniej restauracji. Życzenia na rocznicę ślubu również nie powinny być banalne. 

2. Ty jako prezent

Skoro mowa tutaj o zaskakujących i niespotykanych prezentach, ty będziesz najlepszym z nich. Aby jednak nie było zwyczajnie i standardowo, można w specyficzny sposób zaszaleć. Mężczyźni uwielbiają seksowną bieliznę, tym razem jednak nie powinna ona składać się z koronek i wstążek, a z papieru. Jeśli znasz dobrze swojego partnera i wiesz, że ma duże poczucie humoru, bielizna z papieru, która nawiązuje do nazwy rocznicy ślubu, będzie idealnym prezentem. Spódniczka jak na Hawajach i śmieszny stanik zdecydowanie rozbudzą jego fantazje. 

3. Pierwsza randka

Podczas pierwszej rocznicy ślubu możecie przenieść się w czasie i poczuć się znowu jak na pierwszej randce, kiedy wszystko było nowe i zaskakujące. Takiego obrotu sprawy nie spodziewa się nikt, więc nie trudno tym pomysłem zaskoczyć partnera lub partnerkę. Jeśli pamiętasz, jak wyglądała wasza pierwsza randka, spróbuj ją maksymalnie wiernie odwzorować. Możliwe, że nie uda się wam wybrać na ten sam film do kina, ale ta sama restauracja, spacer w znane miejsca. Ta retrospekcja może obudzić wiele zaskakujących uczuć. 

4. Zaszalejcie

Jeśli dzielicie z partnerem jakieś szalone marzenie, które oczywiście jest w zasięgu waszych portfeli, z okazji pierwszej rocznicy ślubu przestańcie w końcu się nad nim zastanawiać i zróbcie coś, czego jeszcze nigdy nie mieliście okazji wypróbować. Skok na bungee, zjedzenie wyjątkowo pikantnej potrawy, podróż w nieznane. Co tylko przyjdzie wam do głowy, aby pierwsza rocznica ślubu była niezapomniana. 

Zobacz także: Najpiękniejsze życzenia i najciekawsze pomysły na prezent na 5 rocznicę ślubu

5. Sesja zdjęciowa

To może stać się waszą tradycją. Zdjęcia to wyjątkowe kawałki papieru, dzięki którym ważne chwile wciąż są obecne w naszym życiu nie tylko we wspomnieniach. Dlatego właśnie świetnym pomysłem na prezent na pierwszą rocznicę ślubu jest wybranie się do profesjonalnego fotografa, który zrobi wam wyjątkową sesję zdjęciową. Każdy rok sprawia, że się zmieniamy, dlatego właśnie kultywowanie tego jako tradycji, pozwoli wam spojrzeć na siebie z perspektywy drugiej osoby. 

6. Powitajcie nowego członka rodziny

Ten prezent sprawicie sobie nawzajem i nie chodzi tutaj o narodziny dziecka, ale przyjęcie do rodziny nowego czworonożnego członka. Jeśli od dłuższego czasu zastanawiacie się nad tym krokiem, jednak wciąż nie możecie się zdecydować, to pierwsza rocznica ślubu będzie idealnym momentem, aby pomysł ten wcielić w czyn. Czy będzie to pies czy kot, czy może świnka morska, która podobno nazywa się jednak kawią domową, ta decyzja należy już do was. Bez względu na to, zwierzątka na zawsze będzie miało już wyjątkowe miejsce w waszych sercach. 

Pierwsza rocznica ślubu - życzenia

Złożenie życzeń na pierwszą rocznicę ślubu jest szczególnie ważne. To wyjątkowy czas dla małżeństwa, które dopiero "raczkuje" i uczy się siebie nawzajem. Co powinno znaleźć się w życzeniach na rocznicę ślubu?

Dzisiaj rocznica makulaturowa.
Jaka to? Pierwsza - papierowa.
Potem druga, trzecia, piąta,
a niech kończy sześćdziesiąta.
Przed Wami rocznic jeszcze wiele,
więc życzenia przyjmijcie, przyjaciele.
Aby jeszcze wiele lat razem widział Was ten świat.
Aby wszystko się spełniło, życie tylko dobre było.
By zmartwienia i kłopoty nic nie miały do roboty.
Jak jabłko ma połówki dwie tak Wy uzupełniacie się.
Pielęgnujcie to, co macie, jak to cudownie, że się kochacie.

Gratulacje! Pierwszy rok za Wami.
Było miło, prawda?
Życzę, by dalsze lata małżeństwa przebiegły w jeszcze lepszej atmosferze.

Pierwsza rocznica ślubu to ważna chwila,
niech będzie dla Was szczególnie miła.
Pragnę Wam złożyć szczere życzenia:
miłości, zdrowia i powodzenia,
a każdy rok razem spędzony,
niech będzie piękny,
wprost wymarzony.

Tak niedawno - Państwo Młodzi,
a dziś para ta obchodzi;
papierową już rocznicę,
więc z całego serca życzę:
niechaj związek trwa w miłości,
a w nim zawsze radość gości,
droga życia będzie prosta
i ominie każda troska.

Zobacz także: Życzenia urodzinowe, które trafiają prosto do serca

Na drodze życia są światła i mroki,
raz szczęście jasne, raz smutek głęboki.
Ale gdy razem się idzie we dwoje,
łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.
Więc w dniu 1. Rocznicy
życzę drogiej Parze,
by życie im dało wszystko, co w darze
dać może: szczęście, pogodę, radości,
razem z uśmiechem wieczystej miłości.

W szczęśliwym małżeństwie jest pewność i zadowolenie,
które nie ulegają zmianom.
Niech nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżają Was do siebie.
Niech przyniosą Wam wiele radości, zdrowia i wewnętrznego spokoju.
Wszystkiego najlepszego z okazji 1. Rocznicy Ślubu.

Róże są piękne, bo kwiaty mają,
lecz są nietrwałe, bo przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija,
niech trwa na wieki i nie przemija.
Najserdeczniejsze życzenia
z okazji 1. Rocznicy Ślubu.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

 

Zobacz także, najmodniejsze uczesania na wiosnę 2018:

Autor: Anna Respondek