Zamknij
Sarah Jessica Parker w żółtej sukience
  • Sarah Jessica Parker Sarah Jessica Parker
  • Blake Lively Blake Lively
  • Elizabeth Taylor Elizabeth Taylor
  • 10 Zobacz
fot. AXELLE WOUSSEN/East News

Niektóre pierścionki zaręczynowe gwiazd aż zapierają nam dech w piersiach. Nic więc dziwnego, że kobiety na całym świecie chcą mieć identyczne.

Pierścionek zaręczynowy nie jest zwykłą biżuterią. To symbol miłości, do którego każda kobieta przykłada ogromną wagę. Nic więc dziwnego, że panowie dwoją się i troją, żeby trafić w gust swojej wybranki. Okazuje się, że jest kilka pierścionków, do których wzdychają kobiety na całym świecie. Są to oczywiście błyskotki, które noszą znane osoby. Niektóre pierścionki zaręczynowe gwiazd naprawdę robią wrażenie. Zobaczcie, które z nich cieszą się największą popularnością na świecie. Kobiety chcą mieć identyczne!

Zobacz także: Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy? Niektóre kobiety mają duże wymagania

Pierścionki zaręczynowe gwiazd. Kobiety chcą mieć identyczne!

Każda z nas ma inne upodobania co do pierścionka zaręczynowego. Jednym zależy na konkretnym kamieniu, innym na dużym brylancie, a jeszcze inne chcą mieć skromną błyskotkę. Wiele z nas wzoruje się na biżuterii gwiazd.

Jednym z najpopularniejszych pierścionków zaręczynowych na świecie jest ten, który dawniej nosiła księżna Diana, a następnie trafił na dłoń księżnej Kate. To duży szafir otoczony 14 diamentami. Całość osadzona została w 18-karatowym białym złocie. To wyjątkowy pierścień, który stanowi już rodową pamiątkę Windsorów.

Nie tylko królewskie klejnoty robią jednak wrażenie na kobietach. Dużą popularnością cieszy się ogromny pierścień, który na palcu nosi Sarah Jessica Parker. Gwiazda otrzymała go od swojego ukochanego Matthew Brodericka. Para w tym roku będzie obchodziła 24. rocznicę ślubu.

Niedawno świat oszalał na punkcie dwóch pierścionków zaręczynowych. Jednym z nich był ten, który Alex Rodriguez podarował Jennifer Lopez. To 16-karatowy diament, którego wartość wycenia się na około 2 miliony dolarów. 

Drugi z tych pierścionków należy do Ariany Grande. Wokalistka tuż przed świętami poinformowała o swoich zaręczynach. Jej pierścionek jest jednak zaskakujący ze względu na skromność. To cienka obrączka, na której został umieszczony brylant i mała perła - ta dodaje biżuterii kobiecości. 

Jak widzicie zatem, patrząc na pierścionki zaręczynowe gwiazd, jest w czym wybierać. W galerii znajdziecie 10 najpiękniejszych błyskotek, które cieszą się zainteresowaniem kobiet na całym świecie. 

Zobacz także: Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki