Zamknij

Paris Hilton wzięła ślub. Celebrytka miała aż cztery suknie ślubne

15.11.2021 11:04
Paris Hilton wzięła ślub - miała aż cztery suknie ślubne. Kim jest jej mąż?
fot. Jason Armond/Los Angeles Times/Shutterstock/East News

Ślub Paris Hilton, który odbył się 11 listopada, był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w światowym show-biznesie. Poznajcie szczegóły tej ceremonii.

Paris Hilton to nie tylko znana na całym świecie celebrytka - to przede wszystkim dziedziczka hotelarskiego imperium. Nic więc dziwnego, że każde wydarzenie, które organizuje, musi być przygotowane z pompą. Zwłaszcza jeżeli chodzi o jej ślub i wesele. Paris w miniony weekend wyszła za mąż za Cartera Reuma. Ich ślub był niemalże królewski, a wesele trwało trzy dni. Nic więc dziwnego, że Paris miała aż sześć kreacji, w których zaprezentowała się światu - w tym cztery ślubne w dniu wesela. Poznajcie szczegóły uroczystości najbardziej rozpoznawalnej celebrytki na świecie.

Zobacz także:  Te suknie ślubne gwiazd cieszą się największą popularnością. Panny młode chcą mieć identyczne

Ślub Paris Hilton - gwiazda miała aż cztery suknie ślubne

Ślub, wesele, niekiedy nawet poprawiny - tak wyglądają tradycyjne uroczystości tego typu. Dla Paris Hilton to wciąż jednak mało, dlatego też zdecydowała się na trzydniowe wesele. 

Celebrytka już pierwszego dnia zaprezentowała światu aż cztery kreacje. Podczas zaślubin miała na sobie suknię od Oscara de la Renty z golfem i rozkloszowanym dołem. Była to typowa "księżniczka", której dolna część składała się z tiulu. Na wierzchu została wyszyta koronkowymi kwiatami. Zdaniem niektórych ta kreacja przypominała kultową suknię ślubną Grace Kelly

Na weselu dziedziczka hotelarskiej fortuny również miała na sobie suknię w kształcie "księżniczki". Tym razem postawiła jednak na gładką kreację z bardzo modnym bieliźnianym gorsetem, opuszczonymi ramionami i głębokim dekoltem, którą zaprojektowała dla niej Galia Lahav. 

Następnie Paris przebrała się w obcisłą kreację z kryształkami i długą peleryną od Pamelli Roland. Pod koniec imprezy sięgnęła po krótką sukienkę od Oscara de la Renty. 

To jednak nie koniec weselnych stylizacji Paris Hilton. Poprawiny wesela odbyły się bowiem w parku rozrywki. Była to szalona impreza, na której wszyscy byli ubrani na kolorowo - włącznie z panną młodą. Paris postawiła na różową, asymetryczną suknię. 

Trzeciego dnia odbyła się wystawna kolacja w posiadłości zmarłego dziadka Paris, Barrona Hiltona. Była to elegancka uroczystość, na której panna młoda pojawiła się w długiej, koronkowej sukni z prześwitami. 

Zobacz także:  Te gwiazdy wydały fortunę na suknie ślubne. Czy te kreacje są warte swojej ceny?

Kim jest mąż Paris Hilton? 

Paris Hilton była zaręczona wiele razy, jednak to Carter Reum okazał się tym jedynym. Wybranek celebrytki jest znanym inwestorem. Jak podaje portal plejada.pl, milionów dorobił się na sprzedaży firmy, która produkowała wódkę smakową i inne trunki wysokoprocentowe. Nie spoczął jednak na laurach i zajął się wyszukiwaniem obiecujących startupów oraz małych firm, w które zainwestował pieniądze, jakie otrzymał za sprzedaż firmy alkoholowej. 

Zobacz także:  Ślub w rodzinie królewskiej. Księżniczka miała na sobie oryginalną, haftowaną suknię

Źródło: dailymail.co.uk/plejada.pl