Zamknij

Paris Hilton zaręczyła się w swoje 40. urodziny. Jej czwarty narzeczony to bogacz

18.02.2021 09:07
Paris Hilton w kolorowym kombinezonie, okularach przeciwsłonecznych i z małym pieskiem na rękach
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Paris Hilton jest prawdziwą zaręczynową rekordzistką. Teraz znów złożyła deklarację ślubu. Jej czwarty narzeczony to wpływowy biznesmen. 

Ekscesy miłosne Paris Hilton to historia na całą książkę. Gwiazda jest absolutną rekordzistką jeżeli chodzi o związki, a także zaręczyny. W 2018 roku rozstała się ze swoim ostatnim narzeczonym, Chrisem Zylką. Od tamtej pory niewiele działo się w życiu prywatnym dziedziczki hotelowego imperium. A przynajmniej tak nam się wydawało. Teraz Paris Hilton pochwaliła się zdjęciem z kolejnych zaręczyn. Ukochany oświadczył się celebrytce w dniu jej 40. urodzin. Kim jest czwarty narzeczony Paris?

Zobacz także: Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki

Paris Hilton się zaręczyła. Kim jest jej czwarty narzeczony?

Paris Hilton 17 lutego obchodziła swoje 40. urodziny. Z tej okazji ukochany przygotował dla niej prawdziwą niespodziankę. 

Okazuje się, że Carter Reum, z którym celebrytka spotyka się od stycznia 2020 roku, zdecydował się jej oświadczyć. Paris oczywiście przyjęła tę propozycję, a całą romantyczną sytuację opisała na swoim koncie na Instagramie. 

Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to. Mój ukochany i ja jesteśmy razem od naszej pierwszej randki, a z okazji moich urodzin zorganizował specjalną podróż do tropikalnego raju. Gdy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do ozdobionej kwiatami altany i padł na kolana. Powiedziałam: "Tak, tak na zawsze". Nie ma nikogo innego, z kim chciałabym spędzić wieczność - napisała zakochana Paris. 

Wpis został zilustrowany fotografiami z tej wyjątkowej chwili. W błyskawicznym tempie obiegły one cały świat i fani Paris zaczęli się zastanawiać, kim jest wybranek jej serca.

Carter Reum to prawdziwy bogacz. Jest 40-letnim biznesmenem i inwestorem. Jak podaje Hollywoodlife.com, Carter wraz ze swoim bratem prowadzi firmę M13. Swoją biznesową działalność rozpoczął mniej więcej w 25. roku życia, gdy został współwłaścicielem alkoholowej firmy VEEV. 

Carter interesy ma we krwi. Jego ojcem był W. Robert Reum, dyrektor biznesowy znany ze społecznego aktywizmu. 

Zobacz także: Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd. Kobiety chcą mieć identyczne

Związki Paris Hilton 

O tym, że Paris i Cartera łączy dowiedzieliśmy się w styczniu 2020 roku, gdy zakochani zostali przyłapani w czułych uściskach podczas rozdania Złotych Globów. Był to pierwszy związek Hilton od czasu zakończenia jej relacji z Chrisem Zylką. 

Paris i Zylka byli zaręczeni w 2018 roku, jednak ich relacja zakończyła się kilka miesięcy po deklaracji ślubu. Wcześniej Hilton miała jeszcze dwóch narzeczonych. Jej pierwszym wybrankiem był paryski model Jason Shaw. W 2003 roku jednak odwołali ślub. Dwa lata później powiedziała "tak" greckiemu przedsiębiorcy Parisowi Latsisowi. Tuż przed ślubem jednak się rozstali.

Paris Hilton poza narzeczonymi miała także wielu partnerów. Znana jest z miłosnych podbojów. Spotykała się m.in. z: Cristiano Ronaldo, Jackiem Osbournem, Nickiem Carterem, Colinem Farrellem, Valem Kilmerem, Kidem Rockiem, 50 Centem, Jaredem Leto oraz Benjim Maddenem. 

Zobacz także: Oto najgorsze miejsca na zaręczyny. Nie zdziw się, jeżeli ukochana ci odmówi

Miała być piękna ceremonia i huczne wesele, a pozostał niesmak. Te gwiazdy odwołały swój ślub w ostatniej chwili.