Zamknij

Pobili rekord Guinnessa jako para o największej różnicy wzrostu. Podczas ślubu użyli drabinki

24.06.2021 10:35

Prawdziwa miłość nie zważa na cechy fizyczne. Ta para jest tego doskonałym przykładem. Tworzą szczęśliwy związek, choć dzieli ich aż 60 cm różnicy wzrostu. 

Para młoda o rekordowej różnicy wzrostu
fot. Shutterstock

Od zawsze mówi się, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy podczas poszukiwań miłości naszego życia. Najistotniejsze jest to, co potencjalny partner sobą reprezentuje. 27-letnia Chloe Lusted zakochała się w o 6 lat starszym od siebie Jamesie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że... mężczyzna jest od niej aż o 60 cm niższy. Tym samym ustanowili nowy rekord Guinnessa na parę o największej różnicy wzrostu na świecie. Poznajcie ich poruszającą historię. 

Zobacz także: Młodzi postanowili ogolić się na łyso podczas wesela. Przy tym nagraniu nie da się nie płakać

Para o największej różnicy wzrostu na świecie. Pobiła rekord Guinnessa

Poznali się w 2012 roku dzięki wspólnym znajomym. Wówczas nikt nie spodziewałby się, że za jakiś czas tych dwoje stanie na ślubnym kobiercu.

Zakochani pobrali się w 2016 roku, a następnie doczekali się córeczki. Dziś ich pociecha ma już dwa lata. 

Jak podaje dailymail.co.uk, James Lusted cierpi na dysplazję diastroficzną. Jest to typ karłowatości genetycznej. Nie przekazał jednak choroby swojej 2-letniej córeczce.

Chloe dziś przyznaje, że dawniej pociągali ją przede wszystkim wyżsi mężczyźni. Wszystko zmieniło się, gdy poznała Jamesa.

Mam nadzieję, że nasza historia miłosna pokaże innym, że nigdy nie można oceniać książki po okładce - powiedziała Chloe w rozmowie z "Daily Mail". 

Teraz zakochani pochwalili się, że właśnie zostali wpisani do księgi rekordów Guinnessa jako małżeństwo o największej różnicy wzrostu w kategorii wyższych kobiet. Poznajcie historię ich relacji. 

Zobacz także: Ten mężczyzna zaliczył wpadkę na własnym ślubie. Panna młoda nie spodziewała się takiego widoku

Para o największej różnicy wzrostu na świecie: historia związku

Chloe i James poznali się w 2012 roku w pubie. Wszystko dzięki ich wspólnym znajomym.

Gdy w 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu, przyjaciele podarowali im elegancką drabinkę. Dzięki temu James mógł pocałować swoją ukochaną przy ołtarzu, będąc z nią na równi.

Dwa lata temu na świat przyszła ich córka Olivia. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, a swoje przygody chętnie dokumentują na Instagramie. 

Zobacz także: Pan młody uciekł sprzed ołtarza. Panna młoda wzięła ślub z... jednym z gości

loader

Gwiazdy na czerwonym dywanie chcą prezentować się jak najlepiej. Niektóre z nich zdecydowały się na kreacje, które mogłyby spełniać także funkcje... sukien ślubnych.

Źródło: Dailymail.co.uk